Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia gruchnęła informacja, że Paweł Królikowski trafił w ciężkim stanie do szpitala. Aktora znowu dopadły problemu zdrowotne.

Te zaczęły się sporo wcześniej. Królikowski trafił do szpitala pod wpływem nacisków swojej żony i to mu uratowało życie. Okazało się bowiem, że ma w głowie tętniaka, którego trzeba było wyciąć w trybie pilnym.

O całej sytuacji opowiedział podczas nagrania jednego z odcinków show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Podziękował wtedy swojej małżonce i lekarzom, dzięki którym mógł żyć.

Niestety, z odcinka na odcinek widać było, że Paweł podupada na zdrowiu. Popularny aktor nie mógł się swobodnie wypowiadać. Widzów dziwiła też zmiana fryzury.

W połowie grudnia Królikowski znowu trafił do szpitala. I przebywa tam do dziś, a lekarze co rusz przeprowadzają nową operację. Podczas ostatniej pojawiły się powikłania.

Królikowski sympatię widzów zdobył podczas kręcenia serialu Ranczo”. W niezwykle popularnej produkcji TVP grał przez 10 sezonów Kusego, jednego z głównych bohaterów. Jego małżeńskie losy oraz rozterki artysty oglądały miliony Polaków.

Tymczasem widzowie będą mogli sobie przypomnieć o Królikowski w serialu. Aktor wróci do obsady „Ojca Mateusza”. Przypomnijmy, że już kilka sezonów temu pojawił się tam epizodyczne jako Paweł Winkler, kucharz i były restaurator.

Między nim a gosposią księdza Żmigrodzkiego nawiązała się wtedy nić przyjaźni, mimo, że Winkler był na początku podejrzewany o dokonanie strasznej zbrodni. Wszystkie się wyjaśniło, ale postać zniknęła z ekranu na dłużej.

Producenci nakręcili jednak nowe odcinki z udziałem Królikowskiego jesienią 2019 roku, jeszcze przed nawrotem choroby.

I tak Winkler powróci do Sandomierza! Czy uczucie, którym obdarzył Natalię Borowik odżyje na nowo? Przekonamy się już wiosną!

Przypomnij sobie o: RAFAŁ KRÓLIKOWSKI JEST MOCNO DOTKNIĘTY STANEM ZDROWIA SWOJEGO BRATA. TO WPŁYWA NA CAŁE JEGO ŻYCIE

Jak informował portal "Życie": JULIA WIENIAWA WZIĘŁA ŚLUB? NA JEJ ZDJĘCIU FANI ZAUWAŻYLI OBRĄCZKĘ

Portal "Życie" pisał również: PILNE SPOTKANIE PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY I POLSKIEGO RZĄDU. W JAKIM CELU ZEBRAŁA SIĘ RADA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO