Luki, czyli Łukasz Wasiak, jest początkującą gwiazdą disco polo. Wokalista może stać się autorem kolejnych hitów – widać, że wie, jak sprawić, by wzrosło zainteresowanie odbiorców.

Piękna modelka z teledysku disco polo

W swoim najnowszym klipie „Ciebie wybieram”, który został opublikowany 24 stycznia, możemy podziwiać piękne widoki. Nie chodzi tylko o krajobrazy, które zachwycają.

Luki zdecydował się na nakręcenie teledysku na Majorce. Było to strzałem w dziesiątkę, ponieważ gdy obserwujemy tropikalne widoki i temperatury, od razu wracamy myślami do wakacji, co przywołuje pozytywne skojarzenia.

Poza dobrze dobranym miejscem, w którym wykonano zdjęcia, Łukasz Wasiak wybrał także piękną modelkę, na której skupia się teledysk. Ten wybór również był niezwykle trafny.

Gwiazdą klipu została modelka, Carla Martret Zamora. Przez większość utworu możemy podziwiać jej nienaganną figurę w skąpych strojach. Modelka pochodzi z Palma de Mallorca.

Trzeba przyznać, że Zamora ma nie tylko piękne ciało, którego zdaje się być świadoma, ale także czarujący uśmiech. Choć momentami u jej boku występuje sam Luki, zdecydowanie to modelka skradła show.

Internauci bardzo chwalą wschodzącą gwiazdę – zachwycają się samym utworem i zapowiadają, że będzie hitem.

Kim jest Luki?

Luki – Łukasz Wasiak – pochodzi z Dziwnowa. Całkiem niedawno poślubił swoją szkolną miłość, Annę Wasiak-Dąbrowską, z którą poznali się jeszcze w ZSP w Kamieniu Pomorskim.

Co ciekawe, Luki jest zawodowym żołnierzem. Postanowił jednak spróbować swoich sił w tworzeniu muzyki disco polo – jego dotychczasowe utwory to m.in. „Kocham i Już”, „MEROL”, „Bomba” czy „Ta Dziewczyna To Ogień”.

Jak Wam się podoba nowy teledysk?

Przypomnij sobie o… UPS, KSIĘŻNA KATE ZALICZYŁA NIEZŁĄ WPADKĘ. TO NIEZGODNE Z KRÓLEWSKIM PROTOKOŁEM. CO NA TO KRÓLOWA ELŻBIETA

Jak informował portal Życie: WAŻNE INFORMACJE W SPRAWIE CIĄŻY MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN. TA WIADOMOŚĆ ZELEKTRYZOWAŁA MEDIA

Portal Życie pisał również o… JAK PRAĆ BUTY W PRALCE? TE SPRAWDZONE PORADY UŁATWIĄ ŻYCIE KAŻDEMU, KTO CHCE ZADBAĆ O OBUWIE