Zenek – któż w Polsce nie zna tego imienia? Lidera zespołu Akcent znają w zasadzie wszyscy, a na każdym koncercie gromadzi ogromną publiczność.

Jego piosenki robią prawdziwą furorę. Dość powiedzieć, że na największym w Polsce Sylwestrze w Zakopanem, to on był główną gwiazdą, mimo że na scenie pojawiło się mnóstwo wokalistów z Polski i zagranicy.

Nie ma się więc czemu dziwić, że producenci oraz sam zainteresowany chcą do maksimum wykorzystać swoje 5 minut. Efektem tego było m.in. wprowadzenie na rynek napoju energetyzującego z wizerunkiem Zenka na puszce oraz w nazwie.

Z kolei niebawem do kin wejdzie film inspirowany życiem lidera Akcentu. Już przed premierą pojawia się wiele kontrowersji wokół niego, np. ze względu na niefortunny plakat promujący. Widać na nim podobiznę Zenka, stojącego w pozie charakterystycznej dla… Freddiego Mercury’ego, dawnego lidera zespołu Quuen.

Fani uznali to za lekkie przegięcie, a producenci wzięli to sobie do serca i wypuścili drugą wersję plakatu. Tu widać już Zenka (w tej roli Krzysztof Czeczot) z kciukiem uniesionym do góry.

Okazuje się, że premiera filmu to nie jedyna gratka, na którą mogą czekać fani Zenka. Niebawem na rynek trafi… gra komputerowa z Zenkiem w roli głównej! To nie żart, stworzą ją Ci sami ludzie, którzy są odpowiedzialni za wyprodukowanie „Pudzianatora” z Mariuszem Pudzianowskim jako głównym bohaterem.

Premiera tej niecodziennej gry będzie miała miejsce na początku lutego w Londynie. I odbędzie się z wielką pompą – pojawi się na niej sam główny bohater, który da mini-koncert.

Jego piosenki zostały ujęte także w grze. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że będzie to m.in. niekwestionowany hit „Przez Twe oczy zielone”.

Czekamy z niecierpliwością na możliwość zagrania w „Zenka”! 😊

Może zainteresuje Cię to: ZENEK MARTYNIUK PRZYZNAJE JAKĄ CENĘ PŁACI ZA BYCIE SŁAWNYM. MAŁO KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ, ŻE KRÓL DISCO POLO TEGO NIE LUBI

Zobacz także: PLAKAT PROMUJĄCY FILM O ZENONIE MARTYNIUKU DOCZEKAŁ SIĘ NOWEJ ODSŁONY. CZY JEST TAK SAMO KONTROWERSYJNY JAK POPRZEDNI?

Portal "Życie" poleca: KONIEC TAJEMNIC. PRZYJACIÓŁKA DAGMARY Z "KRÓLOWYCH ŻYCIA" ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH SWOIM WYZNANIEM