Najnowsze informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Sytuacja, która ma miejsce w rodzinie Sussexów jest wręcz zatrważająca... Książę William nie może powstrzymać łez. O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska od wielu lat pozostaje “na świeczniku” będąc głównym obiektem zainteresowania mediów i społeczeństwa z niemal całego świata. Wszystko to za sprawą licznych skandali i kontrowersyjnych sytuacji, które mają miejsce raz po raz wewnątrz pałacu.

Ponadto, śmierć księcia Filipa, która miała miejsce kilka miesięcy temu otworzyła oczy wielu osobom przypominając, iż Królowa Elżbieta II także osiągnęła już bardzo sędziwy wiek, zatem należy coraz bardziej przygotować się na nadejście najgorszego...

Książę William nie może powstrzymać łez

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o pogarszającym się stanie zdrowia Królowej Elżbiety II. Monarchini wylądowała w szpitalu, a teraz porusza się o kuli. Jak donosi informator, książę William nie może pogodzić się z myślą, że w najbliższych latach może zabrkaknąć babci.

- Jest to nieuniknione, oczywiście William o tym wie, ale mentalne przygotowanie się na to, że królowa nie będzie już jego powiernikiem i przewodnikiem, bardzo różni się od rzeczywistości, w której to się dzieje. - wyznał informator.