Najnowsza fotografia, która została opublikowana przez Jarosława Bieniuka w jego mediach społecznościowych wręcz szokuje. Celebryta zachwyca się inną kobietą... Co na to jego partnerka? Wszystko stało się jasne!

Jak powszechnie wiadomo, Jarosław Bieniuk jest byłym piłkarzem, który w przeszłości należał do reprezentacji Polski. Jego żoną była niezwykle ceniona i uwielbiana przez tysiące fanów, Anna Przybylska, która odeszła w roku 2014 w wyniku przegranej walki z chorobą nowotworową. Kobieta pozostawiła po sobie trójkę dzieci.

Jarosław Bieniuk po pewnym czasie był w burzliwym i bardzo medialnym związku z Martyną Gliwińską, lecz od ponad roku spotyka się z modelką, Zuzanną Pactwą, która została przyjęta do rodziny z wielką sympatią ze strony dzieci sportowca.

Zaskakująca fotografia!

Ostatnio w mediach społecznościowych Jarosława Bieniuka pojawiło się niezwykle zadziwiające zdjęcie. Widniała na nim Marcelina Zawadzka w skąpym ubraniu, które celebryta podpisał “Piękny Marcelek”. Czy partnerka mężczyzny ma powody do obaw?

Okazuje się, że nie! Bieniuk z partnerką, a także Marcelina Zawadza ze swoim ukochanym tworzą grupę przyjaciół, którzy wybrali się wspólnie na wakacje.