Całkiem nowe, publikowane w ostatnim czasie fotografie w mediach społecznościowych Agnieszki Włodarczyk są przeurocze! Szczęśliwa mama chętnie pokazuje swoje dziecko w sieci. Fani są zachwyceni! Ostatnia fotka zauroczyła ich najbardziej. Co przedstawia?

Agnieszka Włodarczyk jest postacią znaną niemalże każdemu. To jedna z najbardziej znanych polskich aktorek, a także prezenterek telewizyjnych. Umiejętności aktorskie kobiety fani mogą obserwować zarówno na ekranach telewizorów, jak i na deskach teatru. Od kiedy zaszła w ciążę zrezygnowała jednak z aktorstwa i obecnie działa w sieci jako influencerka. Niestety, jak przyznała kobieta, na razie nie zamierza wracać do aktorstwa, ponieważ podoba jej się praca we własnym zaciszu.

Agnieszka Włodarczyk jako szczęśliwa mama!

Kobieta jakiś czas temu urodziła dziecko – teraz bardzo chętnie pokazuje je w sieci, a fani są zachwyceni! Ostatnia fotografia z dzieckiem rozczula do granic możliwości. Aktorka wraz z synem śpią w jednym łóżku - to naprawdę słodkie! Ponadto, kobieta podzieliła się z fankami-mamami pewną poradą, dzięki której jej maluch śpi dłużej. Warto to przeczytać - być może jest to sposób godny wypróbowania?