Niektóre ze zjawisk można racjonalnie wyjaśnić, ewentualnie przyjąć za przywidzenie lub zbieg okoliczności. Jednak wśród nich znajdują się także takie, których nikt nie potrafi wytłumaczyć, a im dłużej się zastanawiamy, tym większym strachem nas napawają.

Wiele osób często słyszy, że opiekę nad nami pełni już od małego Anioł Stróż – ktoś, kto jest naszym przyjacielem oraz obrońcą. Niekiedy może wysłuchać naszych pragnień. Czy Anioły Stróże rzeczywiście istnieją?

Według Biblii są trzy Anioły posiadające imiona – Gabriel, Michał i Rafał.

Jak wyglądają aniołowie?

Aniołowie są bohaterami wielu religii. W zależności od kultury zmienia się także natura anioła. Egipcjanie przedstawiali aniołów jako zwierzęta z ludzką twarzą i skrzydłami. To, jak aktualnie wyobrażamy sobie aniołów, zaczęło zmieniać się już w chrześcijaństwie. To właśnie chrześcijanie wyobrażali sobie aniołów jako niematerialne byty, które sprawują opiekę nad ludźmi.

Na postać aniołów można także patrzeć z innej perspektywy. Jak mówi islam aniołowie nie posiadają własnej woli. Wykonujemy jedynie polecenia Boga. Jest dla mnie znajdują się także tacy aniołowie, którzy posiadają szczególne funkcje. Wśród nich znajduje się np. Azrael, który jest tak zwanym aniołem śmierci. To on zabiera duszę ludzką ze świata rzeczywistego i przynosi ją do świata zmarłych.

W sieci można znaleźć wiele filmów nagranych i opowiadań, które świadczą o tym, że aniołom zdarza się zejść na Ziemię. Czasami te nadprzyrodzone zjawiska, na których rzekomo pojawiają się anioły, dają się zarejestrować kamerami.

Spadające anioły

Do takiego zdarzenia doszło w 2014 r., kiedy to jedna z przemysłowych kamer zarejestrowała zjawisko nadprzyrodzone. Na filmie widzimy jak biała i kulista energia, w której towarzystwie znajdują się małe, świetliste obiekty, spada z nieba na ziemię.

Nagranie nie zostało jeszcze wyjaśnione. To, czy na nagraniu znajdują się aniołowie dalej pozostaje kwestią sporną.

Przypomnij sobie o… DLACZEGO NIE MOŻNA ROZMRAŻAĆ MIĘSA W GORĄCEJ WODZIE? MOŻE TO NIEŚĆ POWAŻNE KONSEKWENCJE

Jak informował portal Życie: NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU. PRZEZ TO TWOJA MONSTERA MOŻE SZYBKO ZWIĘDNĄĆ

Portal Życie pisał również o… CZY ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ KIEDYKOLWIEK DO CZEGO SŁUŻY CZERWONA ZATYCZKA NA NAKRĘTCE DO TEGO NAPOJU? ODGRYWA ONA DOŚĆ ISTOTNĄ ROLĘ