Często widzimy w mediach różne wydarzenia, których racjonalne wytłumaczenie wydaje się wręcz niemożliwe. Nie każdy w nie dowierza – dopóki sami nie doświadczymy czegoś podobnego.

Wytłumaczyć niewytłumaczalne – zjawiska nadprzyrodzone w Polsce

Niektóre ze zjawisk można racjonalnie wyjaśnić, ewentualnie przyjąć za przywidzenie lub zbieg okoliczności. Jednak wśród nich znajdują się także takie, których nikt nie potrafi wytłumaczyć, a im dłużej się zastanawiamy, tym większym strachem nas napawają.

Wiele osób często słyszy, że opiekę nad nami pełni już od małego Anioł Stróż – ktoś, kto jest naszym przyjacielem oraz obrońcą. Niekiedy może wysłuchać naszych pragnień. Czy Anioły Stróże rzeczywiście istnieją?

Według Biblii są trzy Anioły posiadające imiona – Gabriel, Michał i Rafał.

Nawet nagrania zarejestrowane w Polsce zdają się potwierdzać istnienie zjawisk nadprzyrodzonych. Oto przykłady mogące pokazywać, że Anioły istnieją.

Jedno z nagrań zostało zarejestrowane w pomieszczeniu, w którym znajdują się światła o barwie białej. Co w nim niezwykłego? Ciężko jest wytłumaczyć, dlaczego na ścianie widać krzyż, który znajduje się w świecącej, zielonej otoczce.

Na drugim filmie można zauważyć spieszących się ludzi oraz przejeżdżające samochody. Jednak bliższe przyjrzenie się pozwala dostrzec białą postać, której pochodzenie jest ciężkie do wytłumaczenia. Warto zwrócić uwagę również na to, że postać wygląda na półprzezroczystą.

A co z upadłymi Aniołami?

Wygląda na to, że one także zaznaczają swoją obecność. Pewne nagranie pokazuje dziwną, bardzo dużą istotę o sylwetce podobnej do ludzkiej.

Prawdopodobnie istota ta jest naga. Postać jest skulona na dachu, a w pewnym momencie, gdy zauważa zagrożenie, bardzo szybko ucieka.

Przykłady tego typu nagrań można mnożyć – w sieci można znaleźć ich setki, niektóre mniej, inne bardziej wiarygodne. Jedno jest pewne – sporą część z nich naprawdę ciężko wytłumaczyć.

Przypomnij sobie o… CZY REINKARNACJA ISTNIEJE NA PEWNO. TE ZNAKI DAJĄ JEDNOZNACZNĄ ODPOWIEDŹ

Jak informował portal Życie: MODLITWA POMAGA UZDROWIĆ CZŁOWIEKA. PRZYNOSI ULGĘ DLA CIAŁA I DUSZY

Portal Życie pisał również o… W POLSKICH LASACH MOŻNA SPOTKAĆ PEWNĄ STARUSZKĘ. LEPIEJ Z NIĄ NIE ROZMAWIAĆ