Nieprawdopodobna sytuacja na planie programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jeden z jurorów, Michał Wiśniewski przerwał milczenie i wyznał całą prawdę. Fani są pod ogromnym wrażeniem, a uczestnicy... nieco zmieszani. O co chodzi?

Jak wiadomo, program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od samego początku jego emisji cieszy się ogromną popularnością i nieustannie rosnącą oglądalnością. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim odbiegająca od innych programów rozrywkowych forma i zasady, gdyż znane osobistości wcielają się w innych artystów scenicznych wykonując ich utwory.

Na końcu każdego odcinka każdy przyznaje swoje punkty wybranemu uczestnikowi, który według owej osoby wypadł najlepiej. Okazuje się, że jeden z jurorów miał co do tego zastrzeżenia...

Michał Wiśniewski nie wytrzymał - wyznał prawdę

Jeden z jurorów, Michał Wiśniewski wyznał podczas ostatniego odcinka, że uczestnicy nie oceniają siebie nawzajem sprawiedliwie – nie wybierają tego, który był najlepszy, a tych, których darzą większą sympatią.

- Zdarzyła się w tym programie dwukrotnie taka sytuacja, która mnie zniesmaczyła. (…) Myślę, że byłoby absolutnie na miejscu, gdybyście dzisiaj przyznając punkty, przyznali je według tego, co nosicie w sercu, co podpowiada wam może trochę głowa, a nie wzajemna adoracja - powiedział.

Fani programu jednogłośnie przyznali rację wokaliście zespołu “Ich Troje”.