Karolina Płachimowicz, uczestniczka programu „Projekt Lady”, zwana była „Brigitte”. Udało jej się zająć wysokie, czwarte miejsce w telewizyjnym show, a udział w programie przyniósł jej sympatię fanów. Była znana jako mocno szalona kobieta i mimo niekiedy ekscentrycznych zachowań widzowie bardzo ją polubili.

Później przez długi czas nie było o niej głośno. Rok temu dodała zdjęcie, na którym pokazała efekty swoich operacji plastycznych. Od tego czasu media znów zaczęły się nią interesować.

Jakiś czas temu na swoim profilu dodała krótki film, w którym wspominała, że wyprowadza się z domu. Jako powód podała ciągłe kłótnie ze swoim wybrankiem, a także jego wygórowane wymagania.

Przed kilkoma tygodniami znów zaskoczyła fanów swoimi wyznaniami. Przyznała wprost, że pracowała jako prostytutka, zaś jej partner znęcał się nad nią, a także zabierał pieniądze, które zarabiała.

Karolina Płachimowicz odeszła od męża i zostawiła mu pod opieką ich wspólną córeczkę.

„(…) ciężko jest się przyznać do błędu ja zawaliłam pod każdym względem Jako Matka jako kobieta jako człowiek zaliczyłam mega upadek na mordę .Z którego nie wiem jak wyjść Bardzo tęsknie za Joleen i chciałabym ja zobaczyć przytulić ale co ja jej dam dziś? Nie mam pieniędzy same długi w pracy nie zarabiam a jak zarobię to na rachunki .Ja wiem że moja praca to jak lotto raz zarobisz raz nie ale tylko jak umiem sobie poradzić w życiu.”

„Marzy mi się duży dom ogródek mąż gromadka dzieci pies ale nie wszystko co nas się marzy można spełnić.Poprostu co tu mówić dużo jestem skończona.Najsmutniejsze jest to że sądziłam że gdy będę upadać ktoś poda mi rękę ale niestety przeliczyłam się jak zawsze sama muszę się zmierzyć ze wszystkim.Czasem czuje się jak chłop i kobieta w jednym” (pisownia oryginalna – przyp. red.) – napisała pod zdjęciem, które dodała na Instagramie.

Jej fani nie dali jej takiego wsparcia, jakiego oczekiwała.

„Zapewnij córce to, co najważniejsze, a nie ciągle myślisz o sobie i o tym, aby kasa się zgadzała” – skomentowała jedna z fanek.

„Dla Joleen, tak jak i dla każdego dziecka, najważniejsze jest to, że mama jest obok, a nie pieniądze i prezenty.”

View this post on Instagram

Te zdjęcie idealnie opisuje moje szczęście życiowe od pół roku 🤦‍♀️powiem wam tak ciężko jest się przyznać do błędu ja zawaliłam pod każdym względem 🥺Jako Matka jako kobieta jako człowiek zaliczyłam mega upadek na mordę .Z którego nie wiem jak wyjść 😔Bardzo tęsknie za Joleen i chciałabym ja zobaczyć przytulić ale co ja jej dam dziś? Nie mam pieniędzy same długi w pracy nie zarabiam a jak zarobię to na rachunki .Ja wiem że moja praca to jak lotto raz zarobisz raz nie ale tylko jak umiem sobie poradzić w życiu.Marzy mi się duży dom ogródek mąż gromadka dzieci pies ale nie wszystko co nas się marzy można spełnić.Poprostu co tu mówić dużo jestem skończona.Najsmutniejsze jest to że sądziłam że gdy będę upadać ktoś poda mi rękę ale niestety przeliczyłam się jak zawsze sama muszę się zmierzyć ze wszystkim.Czasem czuje się jak chłop i kobieta w jednym 🙈Mam większe jaj niż nie jeden facet 😂 modle się by los się do mnie uśmiechnął by zarobiła dużo pieniążków i mogła znów być z córka otworze sobie jakie mały biznesik i będziemy szczęśliwe 🥰bo tylko mama Ja mimo że nie zasłużyłam na taka cudowna mała istotkę 😔popełniłam tylko błędów i muszę je naprawić tylko samemu ciężko jest wstać z kolan szczególnie gdy upadasz bardziej i bardzie i bardziej a ludzie zamiast Ci podać dłoń pomocna to jeszcze próbują Cię dowalić kamieniem aby było ciężej wstać.Tak naprawdę to silny opiekuńczy kochający facet oraz zaradny odmienił by moje życie o 365% ale niestety do tego tez nie mam szczęścia. 🥺po za tym kto by ze mną wytrzymał 🤦‍♀️chyba wariat 🙈nie dość że psychiczna to jeszcze nie normalna 🤦‍♀️stara desperatka 🤦‍♀️która nie ma siły stać z podłogi i wytrzeć swoje gile to najcięższy upadek z mojego życia jeśli kiedyś się podniosę to będzie cud nad Wisła 😱objawienie życiowe 🥺samej napewno zajmie mi to mega dużo czasu 😱chodź szczerze nie wiem czy mam siły wstać z podłogi jestem zmęczona bez silna bezradna zagubiona nie wiem gdzie szukać pomocy.Najgorsze jest to że jestem dla wszystkich problemem ciężarem i każdy ma dość moim upadków.Ludzie tego nie wytrzymują 😱A ja muszę chociaż szczerze dla mnie może się zakończyć wszystko dziś i tak nie widzę jutra🥺okropna egoistka😔

A post shared by 🇵🇱Karolina Plachimowicz🇵🇱 (@karolina_plachimowicz) on

Przypomnij sobie o… ZADZIWIAJĄCY STAN MIEJSCA SPOCZYNKU GWIAZDORA SERIALU "RANCZO". CZY CAŁKIEM O NIM ZAPOMNIANO

Jak informował portal Życie: TO MOŻE BYĆ PRZYSZŁA PIERWSZA DAMA. UJAWNIONO, CZYM SIĘ ZAJMUJE

Portal Życie pisał również o… KSIĘŻNA KATE PRZEJĘŁA OBOWIĄZKI KRÓLOWEJ ELŻBIETY II. CZY TO OZNACZA WIELKIE ZMIANY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ