Szymon Hołownia to 43-letni dziennikarz i prezenter. Ostatnio pożegnał się z programem „Mam Talent”, co wznieciło plotki o jego potencjalnym starcie w wyborach prezydenckich.

Mówiło się o tym od jakiegoś czasu, ale teraz, przed odejściem z programu, Hołownia dodał zastanawiający post w mediach społecznościowych. Jak informował: „Nic się nie kończy, droga po prostu się zmienia. Prawie dokładnie za tydzień zdradzę Wam na jaką”.

Trzeba przyznać, że widzowie darzą Hołownię ogromną sympatią. Razem z Marcinem Prokopem tworzyli zgrany duet prowadzący „Mam Talent”. Szymon Hołownia już jakiś czas temu informował, że nie wyklucza startu w wyborach prezydenckich, co było sporym zaskoczeniem dla jego fanów.

„Ludzie są zmęczeni konfliktem, pragną nowej opowieści. Ja też jej pragnę, bo od 20 lat głosuję na mniejsze zło. Ale nie wszyscy mają tyle determinacji co ja i przestają chodzić na wybory” – mówił podczas wywiadu dla „Newsweeka”.

Jeśli Hołownia miałby zostać prezydentem, to jego żona byłaby następną pierwszą damą. Niewiele wiadomo o tym, jakie wiodą życie, gdyż dziennikarz nie jest zbyt skory do dzielenia się szczegółami z życia prywatnego.

Udało się jednak dowiedzieć, czym zajmuje się żona Szymona Hołowni. Urszula Brzezińska-Hołownia jest pracownikiem 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Na co dzień jest pilotem myśliwca MiG-29 – to jedyna kobieta pełniąca tę funkcję w swoim miejscu pracy i jedna z czterech pilotek samolotów bojowych.

Szymon Hołownia może być dumny z Urszuli! Jego małżonka niegdyś udzieliła wywiadu dla TVN, w którym przyznała, że jej praca bywa niebezpieczna.

„Mieliśmy taką sytuację, że lądowaliśmy bez silników. To była dla mnie taka najtrudniejsza sytuacja, której musiałam stawić czoła. Lądowanie? Bez następstw, także wszystko się dobrze skończyło (...) Czasami na lotach mam taką chwilę na małą zadumę i spojrzenie, pomyślenie sobie, że naprawdę mam szczęście.”

Małżeństwo wychowuje także dwuletnią córkę, Manię.

Przypomnij sobie o… DODA NIE WSTYDZI SIĘ POKAZYWAĆ CIAŁA. PIOSENKARKA KOLEJNY RAZ ROZPALIŁA ZMYSŁY FANÓW

Jak informował portal Życie: "ROLNIK SZUKA ŻONY" JEST PRAWDZIWYM HITEM. PROGRAM POBIŁ REKORD OGLĄDALNOŚCI I ZAROBIŁ SPORĄ SUMKĘ

Portal Życie pisał również o… KUBA WOJEWÓDZKI ŻEGNA SIĘ Z WIDZAMI NA INSTAGRAMIE. DZIENNIKARZ WRZUCIŁ WIELE MÓWIĄCE ZDJĘCIE