Doda ma już 35 lat, jednak nadal może pochwalić się figurą modelki. Kobieta bardzo dba o swoje ciało - regularnie ćwiczy i przykłada ogromną uwagę do tego, co je.

Efekty widać gołym okiem! Kobieta nadal ma ciało nastolatki. Pewna siebie gwiazda często chwali się swoją sylwetką na Instagramie, wzbudzając zazdrość wśród kobiet i burząc krew męskiej publiczności.

Doda nie grzeszy skromnością i jest świadoma swoich atutów. Piosenkarka od początku swojej kariery podkreśla, że nie ma żadnych kompleksów na punkcie swojego wyglądu.

Warto jednak wspomnieć, że niedawno ogromna pewność siebie Dody została zachwiana. Kobieta wzięła udział w programie "Emsi na tropie", gdzie zalała się łzami na widok swojego męża.

Mężczyzna niespodziewanie pojawił się na antenie z ogromnym bukietem kwiatów. Ten gest tak wzruszył Dodę, że piosenkarka momentalnie zaczęła płakać i jeszcze długo nie mogła się uspokoić.

Z pewnością Doda doszła już do siebie po tym wstrząsie. Niedawno popularna piosenkarka udostępniła zdjęcie, na którym eksponuje swoją sylwetkę. Na fotografii Doda ubrana jest w kusą sukienkę, która podkreśla jej niesamowicie długie nogi. Zdjęcie opatrzyła podpisem:

Dziś moje długie nogi oplotą Was na dzień dobry.Thank You bitches

To właśnie nogi przykuwają największą uwagę na zdjęciu, które udostępniła piosenkarka. Podkreślają to internauci, którzy szybko zalali post falą zachwyconych komentarzy.

Kreacja kapitalna a forma wyśmienita Woooow. Nogi cudne. Kiecka bajeczna Jak Ty to robisz Doda, że cały czas wyglądasz na nastolatkę ....... ? A te NOGI !!! Aż do szyi !! wow, wow :):):) Najpiękniejsze nogi polskiego show biznesu! Długie to mało powiedziane

Portal "Życie" informuje również o... POWSTAJE FILM O KALINIE JĘDRUSIK. WIEMY JUŻ, KTÓRA AKTORKA ZAGRA IKONĘ POLSKIEGO KINA CZASÓW PRL-U

Warto sobie przypomnieć... DANIEL OLBRYCHSKI STRACIŁ W WYPADKU ZĘBY. CZY TO KONIEC JEGO KARIERY

Na portalu "Życie" dowiesz się również... Z OSTATNIEJ CHWILI. MARGARET ZAWIESZA KARIERĘ. PRZYCZYNY WYJAŚNIA W SWOIM EMOCJONALNYM WPISIE