Wydawałoby się, że Margaret jest obecnie u szczytu kariery – niedawno nagrała nową płytę, odbyła trasę koncertową, a także występowała w „The Voice of Poland” jako jurorka.

Jak się jednak okazało, Margaret ma inne plany. Rozwiązała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music, którego wykorzystanie byłoby otwarciem drzwi do światowej kariery.

„Skończyłam ten kontrakt, bo chciałam robić inne rzeczy. Z jednej strony byłam przerażona, bo kto o zdrowych zmysłach rozwiązuje międzynarodowy kontrakt z Warnerem. Raczej się tego nie robi, a ja świadomie to zrobiłam i nie dlatego, że ktoś nie chciał ze mną współpracować, tylko ja chciałam to robić inaczej” – powiedziała wokalistka w wywiadzie dla Open.fm.

Dziś wydała kolejne szokujące oświadczenie, które pojawiło się na jej Facebooku oraz Instagramie.

„Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam.”

„To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach. Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych.”

„W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja” – napisała.

Nie zaznaczyła, jak długo potrwa jej przerwa. Z wpisu artystki fani mogą dowiedzieć się, że na pewno nie powróci w tym roku.

Jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze, dlatego życzymy Gosi, by odpoczęła i wróciła do mediów z podwójną siłą – zdrowa i z czystym umysłem!

Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z...

Gepostet von Margaret am Mittwoch, 4. Dezember 2019

Przypomnij sobie o… CZY EDYTA GÓRNIAK ZNALAZŁA NOWĄ MIŁOŚĆ? JEJ ADORATOR NIE WIEDZIAŁ NAWET, KIM JEST SŁYNNA GWIAZDA

Jak informował portal Życie: TEN ŚWIĄTECZNY KLASYK MA JUŻ 35 LAT. CZY ZNASZ CIEKAWOSTKI NA TEMAT "LAST CHRISTMAS"

Portal Życie pisał również o… FINALISTKA „TOP MODEL” WYPADŁA Z DWUDZIESTEGO PIĘTRA. SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ PROKURATURA