Edyta Górniak dostała własny program zatytułowany „My Way”. Choć nie mogła pochwalić się rekordową oglądalnością, to była ona przyzwoita, a gwieździe udało się wywołać wokół siebie medialne zamieszanie. Teraz mówi się, że Górniak mocno zainteresowała się instruktorem jazdy, który był jej nauczycielem na antenie TVN.

Mówi się, że Edyta oraz jej instruktor umówili się na wspólny trening jogi.

- Dawid niedawno zerwał z dziewczyną. Zdradził Edycie, że jest singlem – mówiła jedna z osób z produkcji. - Opowiada jej o jodze, mimo że... nigdy nie ćwiczył. To taki jego sposób na poderwanie Edi.

- Dawid bardzo spodobał się Edycie. Ujął ją tym, że nie zna jej piosenek i nawet nie wiedział, jak wygląda przed nagraniami – mówi źródło Pudelka.

Okazało się, że Edycie imponuje, że ktoś jeszcze jej nie zna. W końcu gwiazda jej pokroju rzadko spotyka się z takim odbiorem.

Podobno stacja planuje drugi sezon programu „My Way”. Okazuje się, że gwiazdy biją do niego drzwiami i oknami.

Edyta Górniak podobno zdała egzamin i jest szczęśliwym posiadaczem prawa jady. Egzamin celebrytki odbył się w Poznaniu, czyli mieście, w którym gwiazda miała najwięcej jazd przygotowujących.

O tym, czy istotnie tak było, dowiemy się na koniec sezonu.

Jak się okazuje, Edyta ma szansę na kolejny angaż w telewizji TVN. Być może zadomowi się w stacji na dobre. Póki co, nie znamy szczegółów nowej produkcji.

- Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie, wymagającym od niej determinacji i uwagi – zdradziła producentka „My Way” w wywiadzie dla Party.

Przypomnij sobie o… KUBA WOJEWÓDZKI ŻEGNA SIĘ Z WIDZAMI NA INSTAGRAMIE. DZIENNIKARZ WRZUCIŁ WIELE MÓWIĄCE ZDJĘCIE

Jak informował portal Życie: TEN ŚWIĄTECZNY KLASYK MA JUŻ 35 LAT. CZY ZNASZ CIEKAWOSTKI NA TEMAT "LAST CHRISTMAS"

Portal Życie pisał również o… ROKSANA WĘGIEL UJAWNIŁA KOLEJNY WIELKI TALENT. NASTOLATKA JEST ŚWIETNA NIE TYLKO W ŚPIEWIE