Nowy program TVN-u “My Way”, okazał się strzałem w dziesiątkę. Podobno stacja planuje drugi sezon. Okazuje się, że gwiazdy biją do niego drzwiami i oknami. Kogo zobaczymy w kolejnej edycji programu?

Gwiazdą pierwszej edycji programu jest diva Edyta Górniak. Na ekranach możemy oglądać nie tylko jej drogowe zmagania, ale także jesteśmy świadkami wielu zwierzeń celebrytki.

Jak podaje „Jastrząb Post”, Edyta podobno zdała egzamin i jest szczęśliwym posiadaczem prawa jady. Egzamin celebrytki odbył się w Poznaniu, czyli mieście, w którym gwiazda miała najwięcej jazd przygotowujących. Czy to prawda? Przekonamy się już niedługo, bowiem koniec programu zbliża się wielkimi krokami.

Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie, wymagającym od niej determinacji i uwagi – zdradziła w wywiadzie dla Party.

Jak się okazuje, Edyta ma szansę na kolejny angaż w telewizji TVN. Być może zadomowi się w stacji na dobre. Póki co, nie znamy szczegółów nowej produkcji.

Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić więcej szczegółów – powiedział Asystent gwiazdy, Marcin Wieczorek.

Jak donosi „Jastrząb Post” w kolejnej edycji możemy zobaczyć Dorotę Wellman, czy Magdę Gessler, która wyraziła chęć wzięcia udziału w produkcji.

Przypomnij sobie o… EDYTA GÓRNIAK PRZEŁAMUJE BARIERY PUBLICZNIE. PODJĘŁA KURS PRAWA JAZDY

Jak informował portal Życie: NOWY PROGRAM Z UDZIAŁEM EDYTY GÓRNIAK TO PRAWDZIWY HIT! PADŁ REKORD OGLĄDALNOŚCI?

Portal Życie pisał również o… MANDATY BĘDĄ UZALEŻNIONE OD ZAROBKÓW? JEDNO JEST PEWNE: KWOTY NA PEWNO PÓJDĄ W GÓRĘ