Roksana Węgiel została zaproszona jako jedna z kilkudziesięciu gości do wzięcia udziału akcji „Choinki Jedynki”. Jest to 18. odsłona tej charytatywnej imprezy, dzięki której wsparcie otrzymają podopieczni Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji „Wspólnota nadziei”.

Zaproszone gwiazdy i celebryci tworzą własne dzieła prezentujące świąteczną tematykę. Następnie ich prace wystawiane są na licytację, a dochody z niej przekazywane na działanie fundacji.

W tym roku wśród zaproszonych gości nalazła się też Roksana Węgiel. Ubiegłoroczna zwyciężczyni Eurowizji Junior postanowiła namalować świątecznego anioła. Trzeba przyznać, że 14-letnia piosenkarka ma nie tylko talent wokalny. Pokazała również swoje umiejętności plastyczne. Okazuje się, że Roksana Węgiel ma prawdziwy talent do rysunku.

14-latka zachwyciła nie tylko swoją pracą, ale również wyglądem. Roksana Węgiel często krytykowana jest za swoje niedopasowane do wieku stylizacje i ciężki, postarzający makijaż. Ty razem wyglądała jak przystało na nastolatkę.

Na „Choinkach Jedynki” zaprezentowała się jedynie w lekkim makijażu i niezobowiązującej stylizacji. Miała na sobie szary sweter z naszytymi cekinami i czarną spódniczkę. Roksana Węgiel wyglądała w końcu młodo i dziewczęco.

Oprócz niej na imprezie pojawiło się bardzo wiele znanych osób. Szczytny cel swoimi praca postanowili wesprzeć między innymi: Jarosław Jakimowicz, Joanna Racewicz, Małgorzata Potocka, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Wanda Kwietniewska, Sandra Kubicka, Karol Starsburger, Anna Dymna, Szymon Wydra.

Przypomnij sobie o… ROKSANA WĘGIEL ZOSTAŁA PISARKĄ. O CZYM JEST I ILE KOSZTUJE KSIĄŻKA ZWYCIĘŻCZYNI EUROWIZJI JUNIOR

Jak informował portal Życie: ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA WYGRANĄ VIKI GABOR. NIE WIEDZIAŁA, ŻE MA WŁĄCZONY MIKROFON

Portal Życie pisał również o… NA JAKIE PREMIE ŚWIĄTECZNE MOGĄ LICZYĆ POLACY. OTO KWOTY, KTÓRE WYPŁACAJĄ PRACODAWCY