Viki Gabor to dziewczyna, o której ostatnio zrobiło się bardzo głośno. Wszystko dzięki zwycięstwu na Eurowizji Junior. Media z zaciekawieniem śledzą każdy krok nowej gwiazdy.

Viki Gabor jest aktualnie najpopularniejszą, polską wokalistką młodego pokolenia. Gwiazda powieliła sukces swojej poprzedniczki – Roxi Węgiel, która wygrała Eurowizję Junior w poprzednim roku.

 Aktualnie kariera Roxi rozwija się prężnie, media spekulują ta temat tego, że wyrosła jej poważna konkurencja. Czy Roksana Węgiel powinna być zazdrosna?

W tej sprawie głos zabrała nawet Rafał Brzozowski. Co takiego miał do powiedzenia?

W wywiadzie z Jastrząb Post, Rafał Brzozowski zdradził, że Viki ma szansę stać się prawdziwa konkurencją dla Roxi:

- Uważaj, jak Viki pójdzie do góry. Roksana super, ale Viki pójdzie daleko – zacytował menadżera Rafał Brzozowski. 

- Dzisiaj zobaczyłem głosowanie jury i po siódmym państwie byliśmy na drugim miejscu. Nawet jeśli byłoby drugie miejsce to byłaby to sytuacja niesamowita. Po głosowaniu jurorów byliśmy na drugim miejscu za Kazachstanem, przewaga była 20 punktów i nagle Ida czyta te wszystkie wyniki i szał w studiu - wszyscy krzyczą, śpiewają. Nie wiedziałem, co mam powiedzieć. To było coś niewiarygodnego, ja nie mogłem w to uwierzyć. To jest historyczny moment. Pierwszy raz w historii Eurowizji zdarzyło się, żeby państwo wygrywało drugi raz z rzędu – powiedział Brzozowski

Jak myślicie, czy Roksana Węgiel ma się czego obawiać?

Przypomnij sobie o... EUROWIZJA JUNIOR: GWIAZDY GRATULUJĄ WIKTORII GABOR. JEST TEŻ NAGRANIE Z OGŁOSZENIA WYNIKÓW [WIDEO]

Portal "Życie" informuje także... MISS POLONIA 2019 JUŻ WYBRANA! CZY ZASŁUGUJE NA TYTUŁ NAJPIĘKNIEJSZEJ POLKI [ZDJĘCIA]