Roksana Węgiel to młoda wokalistka, o której zaczęło być głośno w zeszłym roku. Wszystko za sprawą faktu, że obecna gwiazda została wybrana na reprezentantkę Polski podczas 16. Eurowizji Junior, zaś podczas samego koncertu nie miała sobie równych i zwyciężyła cały konkurs.

Po zakończeniu Eurowizji Junior Roksana zaczęła otrzymywać różne propozycje, coraz lepiej poznawać świat show-biznesu i powoli stawać się jego częścią. Obecnie jej nazwisko jest już znane na rodzimym rynku i udaje jej się wciąż utrzymywać na szczycie. Zajęła się także rozwojem swojej kariery muzycznej, a ostatnio również prowadzeniem konkursu Eurowizji Junior.

Jak na razie wszystko, czego podejmuje się Roksana Węgiel, odnosi sukces. Młoda celebrytka na pewno doskonale zdaje sobie z tego sprawę – każdy jej projekt oraz każdy kolejny utwór spotyka się z ciepłym, szerokim odbiorem. To sprawia, że gwiazda próbuje wykorzystać swoje pięć minut, bo taka szansa może się już nie zdarzyć.

Roksana postanowiła zadebiutować jako… pisarka. Jej pierwsza książka, „The X Book”, miała premierę 13 listopada.

„Bardzo dużo się u mnie dzieje, ostatnio premiera tej książki, będącej takim pamiętnikiem. Są w niej różne quizy, ciekawostki” – tak mówiła o produkcie sama zainteresowana.

„To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. The X Book to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił” – opisuje książkę wydawca.

Książka ma charakter podobny do dawnych „złotych myśli”, gdzie odpowiadamy na różne pytania, ponadto znajduje się w niej trochę porad i wiele fotografii oraz rysunków – jest przeznaczona dla bardzo młodych czytelników, co widać po jej designie. Cała książka jest podobna do notatnika.

Książka kosztuje około 30 złotych. Skusicie się?

Przypomnij sobie o… „SAMI SWOI” - TEN FILM OGLĄDAŁ CHYBA KAŻDY POLAK. JAK POTOCZYŁY SIĘ ŻYCIOWE LOSY AKTORÓW

Jak informował portal Życie: BASIA KURDEJ-SZATAN PO GORZKIEJ PRZEGRANEJ W „TAŃCU Z GWIAZDAMI” ODEBRAŁA WYNIKI BADAŃ. WIEŚCI SĄ NIEPOKOJĄCE

Portal Życie pisał również o… CZY SANDRA KUBICKA ZOSTANIE NOWĄ GWIAZDĄ TELEWIZJI? JUŻ PADŁY PIERWSZE PROPOZYCJE PRACY