Sandra Kubicka staje się coraz bardziej rozpoznawalną gwiazdą w polskim show-biznesie. I o ile, jej zawodowa kariera modelki przyniosła jej popularność, o tyle do świata telewizji pewnie wkroczyła dopiero po udziale w rozrywkowym programie Polsatu - "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami".

Fotomodelka wzięła udział w 10 edycji show i na parkiecie radziła sobie naprawdę dobrze. Swoją taneczną przygodę zakończyła tuż przed odcinkiem finałowym. Udział w programie nie oznacza jednak końca występów Kubickiej w telewizji. Okazało się, że modelka wkrótce pojawi się na małych ekranach w zupełnie innej roli.

"Taniec z gwiazdami" nie tylko pokazał potencjał Kubickiej, ale także bardzo ją otworzył. Modelka poczuła się swobodnie przed kamerami i gotowa była poruszać na wizji nawet bardzo osobiste tematy.

Jej zaangażowanie dostrzegli producenci stacji Polsat, którzy zaproponowali Kubickiej pracę. Sandra ma zostać jedną z jurorek podczas gali finałowej konkursu Miss Supranational 2019. Gwiazda w rozmowie z dziennikarzami "Plejady" przyznała, że jest bardzo podekscytowana nowym wyzwaniem.

"Jestem podekscytowana, ale i przejęta powierzoną mi rolą prowadzącej. Nie chcę zawieść Pani Niny. Pierwszą tego typu szansę dostałam od Marcina Cejrowskiego, redaktora naczelnego serwisu Plejada.pl, bo wiosną debiutowałam w roli prowadzącej kulisy Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

Teraz będzie inaczej, bo poprowadzę galę na wielkiej scenie, a impreza będzie transmitowana na blisko 200 krajów świata. Moja mama w Miami będzie mnie oglądać na żywo. Czy to nie super?!

Chcę wypaść jak najlepiej, ale szczerze mówiąc, poza prowadzeniem gali, mam zamiar za kulisami dodawać otuchy uczestnikom konkursu. Sama mam wokół wspierające osoby i wiem jakie to ważne! "

Czy gwiazda poradzi sobie w nowej roli? Tego dowiemy się już wkrótce. Kto wie, może już niedługo zobaczymy Sandrę także w roli jednej z prowadzących stacji, stojącą obok Pauliny Sykut-Jeżyny i Agnieszki Hyży.

Portal "Życie" pisał...KATE MIDDLETON NIE SPODOBAŁ SIĘ KOMENTARZ DZIENNIKARZA NA TEMAT KSIĘŻNICZKI CHARLOTTE. WEZWAŁA GO DO PAŁACU

Informował również: GORĄCE WYZNANIE TANCERKI Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI". POWIEDZIAŁA, ŻE BARDZO KOCHA SWOJEGO PARTNERA

Warto sobie przypomnieć o: CZY VIKI GABOR WYSTĄPI NA EUROWIZJI DLA DOROSŁYCH? ARTYSTKA PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ