Po spektakularnym sukcesie w konkursie Eurowizji Junior w Gliwicach Wiktoria Gabor zyskuje coraz większą popularność. Jej utwór "Superhero" stał się już prawdziwym przebojem. Młody wiek artystki nie stoi na przeszkodzie do wielkiej kariery.

Warto zaznaczyć, że piosenka "Superhero" dotyka bardzo dojrzałej tematyki, patrząc na wiek wokalistki. Viki odniosła się do zmian klimatycznych oraz do walki o naszą planetę. Nic dziwnego, że misją, jaką niesie ten utwór przypadł do gustu widowni na całym świecie.

Drugie z rzędu zwycięstwo naszego kraju w Eurowizji Junior nie przekłada się niestety na osiągnięcia Polski w konkursie dla dorosłych. Od lat Polacy nie mogą zyskać serc międzynarodowej publiczności, a miejsca jakie zajmują nie zbliżają się nawet do podium.

Stąd po sukcesie młodziutkiej Viki Gabor natychmiast zaczęto spekulować, czy artystka nie zechciałaby reprezentować naszego kraju również w konkursie dla dorosłych. Zapytana o najbliższe eurowizyjne plany, nie dała dziennikarzom jednoznacznej odpowiedzi:

"Jeżeli chodzi o Eurowizję dorosłą nie planuję, bo nie mam teraz na to czasu. Dopiero mam 12 lat, ale zobaczymy. Teraz robię muzykę i nowe single na pewno będą, więc czekajcie na nowe single. Jeśli chodzi o Eurowizję dorosłą to zobaczymy. "

Warto zaznaczyć, że Wiktoria ma przed sobą jeszcze wiele czasu na to, by rozwinąć swoją karierę. Teraz młoda gwiazda chce się skupić także na nauce, gdyż jak wiadomo, muzyka jest ważna, ale jej edukacja ma również duże znaczenie.

Taka decyzja, nie oznacza jednak, że zrezygnuje z tworzenia nowych singli. Jak sama zaznaczyła ciągle nad nimi pracuje. Wszyscy fani mogą zatem spodziewać się w najbliższym czasie efektów jej muzycznej pracy.

Warto sobie przypomnieć...POLSKA MOŻE STRACIĆ SZANSĘ NA ORGANIZACJĘ EUROWIZJI JUNIOR. INNY KRAJ CHCE ZAJĄĆ NASZE MIEJSCE

Portal "Życie" informował: TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ

Pisał również: TO NIE SĄ DOBRE WIADOMOŚCI DLA ROKSANY WĘGIEL. JEJ KARIERA MOŻE SIĘ NIEDŁUGO SKOŃCZYĆ