Viki Gabor zdobyła najwięcej punktów i zajęła pierwsze miejsce w konkursie dla młodych piosenkarzy Eurowizja Junior. O tym zwycięstwie rozpisują się media w całym kraju. Zadowolenie z tego faktu jest tym większe, że to już drugi z rzędu sukces polskiej reprezentantki. W ubiegłym roku Eurowizję Junior wygrała Roksana Węgiel.

Viki Gabor zaprezentowała się w utworze „Superhero”, w którym wypadła świetnie i wzbudziła wielki entuzjazm zgromadzonej w Gliwicach publiczności.

W trakcie konferencji prasowej zorganizowanej zaraz po ogłoszeniu wyników konkursu, Jacek Kurski zapowiedział, że przyszłoroczna Eurowizja Junior również odbędzie się w Polsce. Jest to bowiem świetna okazja na podkręcenie oglądalności dla Telewizji Publicznej. Tegoroczne wydarzenie odbyło się w Arenie Gliwice, a jego transmisję nadawaną przez TVP obejrzało 5,5 miliona widzów.

Zaczęły się nawet spekulacje na temat miejsca, gdzie w przyszłym roku możliwe byłoby przeprowadzenie konkursu. Stawiano już na Tauron Arenę w Krakowie.

Jednak nie jest to wcale pewne, że Polska będzie miała możliwość ponownej organizacji Eurowizji Junior. Swoją kandydaturę na kolejnego organizatora konkursu zgłosiła też Hiszpania, która w tym roku zajęła trzecie miejsce.

O tym, któremu państwu przypadnie w udziale możliwość goszczenia u siebie Eurowizji Junior zadecyduje Europejska Unia Nadawców. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zapadnie decyzja, ale pewnie będziemy musieli na nią jeszcze poczekać.

Przypomnij sobie o... VIKI GABOR ŚWIĘCI TRIUMFY PO WYGRANEJ EUROWIZJI JUNIOR. KIM SĄ RODZICE 12-LETNIEJ PIOSENKARKI

Jak informował portal Życie: ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA WYGRANĄ VIKI GABOR. NIE WIEDZIAŁA, ŻE MA WŁĄCZONY MIKROFON

Portal "Życie" informuje także... MISS POLONIA 2019 JUŻ WYBRANA! CZY ZASŁUGUJE NA TYTUŁ NAJPIĘKNIEJSZEJ POLKI [ZDJĘCIA]