Do finału programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” dostała się Barbara Kurdej-Szatan tańcząca z Jackiem Jeschke oraz Damian Kordas w duecie z Janją Lesar. Chociaż to aktorka była od wielu odcinków typowana na zwyciężczynię show, to ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Triumfatorem finału jubileuszowej edycji programu został Damian Kordas, który zdobył popularność dzięki wygranej w „MasterChef”. Dla jego tanecznej partnerki było to pierwsze zwycięstwo w „Tańcu z gwiazdami”. Janja Lesar nie kryła wzruszenia i w pełnych emocji słowach wypowiedziała się na temat współpracy ze swoim partnerem.

- Jestem bardzo wzruszona, że wygrałam z moim przyjacielem Damianem. Wydawało się, że ja ciebie uczę przez cały czas, ale tak naprawdę to ty bardzo dużo uczyłeś mnie. Inspirowałeś mnie do tego wszystkiego co tutaj się wydarzyło, co wydarzyło się w mojej głowie… i twojej – powiedziała Janja Lesar.

- I ja już wiem, że moje życie nigdy już nie będzie takie samo, bo zmieniłeś mnie na zawsze. Kocham cię bardzo. Damian i Janja tutaj się niby kończą, ale Damian i Janja idą dalej – wyznała  tancerka.

Wyznanie tanecznej partnerki Damian Kordasa zwróciło uwagę wielu osób. Czy to znaczy, że para postanowiła kontynuować bliższą znajomość również poza parkietem? Być może już niedługo dowiemy się, czy Janja Lesar i Damian Kordas są w związku.

Nie byłaby to pierwsza romantyczna relacja, która została nawiązana w programie. Najbardziej znane małżeństwo, które poznało się w „Tańcu z gwiazdami”, to Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Para spotkała się w 2005 roku, kiedy aktorka uczestniczyła w show a jej partnerem był właśnie Hakiel. Dziś nadal są razem i mają dwójkę dzieci

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK W "TAŃCU Z GWIAZDAMI". CZY TO POCZĄTEK DŁUŻSZEJ WSPÓŁPRACY Z POLSATEM

Jak informował portal Życie: KONIEC KONFLIKTU JUSTYNY ŻYŁY Z IWONĄ PAVLOVIĆ? JURORKA ZROBIŁA TO PO JEJ WYSTĘPIE

Portal Życie pisał również o… KSIĄŻĘ ANDRZEJ PO RAZ KOLEJNY UKARANY ZA SWOJĄ PRZESZŁOŚĆ. KRÓLOWA ELŻBIETA II ZAKAZAŁA MU IMPREZY URODZINOWEJ