Michał Szpak to bardzo popularny w Polsce wokalista. W 2011 roku udało mu się zdobyć drugie miejsce w programie TVN „X-Factor”, który wygrał wtedy Gienek Loska. Szpak reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2016 roku, wykonując wtedy piosenkę „Color of Your Life”.

Michał Szpak wydał już dwie płyty – „Byle być sobą” w 2015 roku oraz „Dreamer” w 2018 roku. Kariera wokalisty zdaje się cały czas nabierać tempa – jest coraz bardziej lubiany i rozpoznawalny, a jego długie włosy, pomalowane paznokcie i ekscentryczne stroje bywają obiektem zazdrości i są podziwiane przez większość Polaków.

Obecnie Michał Szpak jest jurorem w programie „The Voice of Poland”, w którym razem z Margaret, Tomsonem i Baronem oraz Kamilem Bednarkiem wybierają i szkolą osoby, które mogą się pochwalić talentem wokalnym.

Jak się okazało, „The Voice of Poland” nie jest jedyną szansą, by zobaczyć Szpaka na srebrnym ekranie. Już 22 listopada odbędzie się finał „Tańca z Gwiazdami”.

W finałowym odcinku zobaczymy Basię Kurdej-Szatan i Damiana Kordasa. Michał Szpak ujawnił, że także będzie obecny na parkiecie!

Michał Szpak brał udział w „Tańcu z Gwiazdami” w 2011 roku, tańczył wtedy z Pauliną Biernat. Udało im się zająć piąte miejsce na czternaście par.

„W ten piątek zobaczycie mnie w "Tańcu z gwiazdami" po wielu latach! Stanę na scenie, na jednej scenie z Basią Kurdej-Szatan i Jackiem Jeschke. Będą tańczyć do mojej piosenki "Let me dream", więc proszę Was o wsparcie” - zdradził Szpak na swoim Instagramie.

Finałowy odcinek „Tańca z Gwiazdami” będzie emitowany na antenie telewizyjnego Polsatu już 22 listopada o godzinie 20:05. O Kryształową Kulę walczyć będą Barbara Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke, a także Damian Korda z Janją Lesar.

Za kogo trzymacie kciuki?

Przypomnij sobie o… GRETA THUNBERG PODRÓŻUJE W CZASIE. TA FOTOGRAFIA SPRZED 120 LAT WZBUDZIŁA OGROMNE EMOCJE

Jak informował portal Życie: PRZYKRE ZDARZENIE PODCZAS RAJSKICH WAKACJI W TAJLANDII. MARCIN GORTAT: "ZOSTAŁEM UGRYZIONY I UDERZONY"

Portal Życie pisał również o… AGATA MŁYNARSKA I GRAŻYNA TORBICKA NA ZDJĘCIU Z MŁODOŚCI. FANI: „TERAZ NADAL PIĘKNE I NA TOPIE”