Michał Szpak to bardzo popularny w Polsce wokalista. W 2011 roku udało mu się zdobyć drugie miejsce w programie TVN „X-Factor”, który wygrał wtedy Gienek Loska. Szpak reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2016 roku, wykonując wtedy piosenkę „Color of Your Life”.

Michał Szpak wydał już dwie płyty – „Byle być sobą” w 2015 roku oraz „Dreamer” w 2018 roku. Kariera wokalisty zdaje się cały czas nabierać tempa – jest coraz bardziej lubiany i rozpoznawalny, a jego długie włosy, pomalowane paznokcie i ekscentryczne stroje bywają obiektem zazdrości i są podziwiane przez większość Polaków.

Obecnie Michał Szpak jest jurorem w programie „The Voice of Poland”, w którym razem z Margaret, Tomsonem i Baronem oraz Kamilem Bednarkiem wybierają i szkolą osoby, które mogą się pochwalić talentem wokalnym.

Popularny wokalista nie będzie próżnował również w Sylwestra – choć jego rówieśnicy z reguły wybierają się na kameralne imprezy, Szpak zamierza pracować. Wiele osób było niemal przekonanych, że wokalistę będzie można usłyszeć na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, którego organizuje TVP, jak się jednak okazało – nic bardziej mylnego.

Gwiazdor już drugi rok z rzędu zdecydował się na współpracę z Polsatem w sylwestrową noc. Oznacza to, że 31 grudnia 2019 roku pojawi się na Stadionie Śląskim, by wystąpić podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów, którą organizuje Polsat.

Rok temu Michał Szpak również zdecydował się na wzięcie udziału w imprezie Polsatu, gdzie zaśpiewał swoje najbardziej znane przeboje, łącznie z popularnym „Color of Your Life”. Dodatkowo zaskoczył słuchaczy coverem znanej na całym świecie piosenki „I’m So Excited”.

Podczas imprezy Polsatu na scenie pojawi się wiele gwiazd, m.in. Enej, Sławomir, Feel, Dj BoBo, Captain Jack, Daj To Głośniej, Feel, La Bouche czy Ronnie Ferrari. Wstęp będzie bezpłatny, a transmisję z wielkiego koncertu będzie można oglądać na antenie Polsatu.

Przypomnij sobie o… PODANO NOWE STAWKI ABONAMENTU RTV. CO Z JEGO LIKWIDACJĄ

Jak informował portal Życie: NAJNOWSZY ODCINEK PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" SKOMENTOWAŁA TVP. CHODZI O NIECENZURALNE WYPOWIEDZI BOHATERÓW

Portal Życie pisał również o… MAGDA GESSLER SPRZEDAJE ŚWIĄTECZNE CIASTA. CENY SĄ BARDZO WYSOKIE. ILE KOSZTUJĄ WYPIEKI GESSLER