Magda Gessler co jakiś czas zaskakuje swoich fanów nowymi pomysłami i propozycjami. Tym razem jej pomysł nie jest tak zadziwiający, niemniej jednak fani restauratorki mogą mieć powód do radości. Tylko czy na pewno wszyscy?

Magda Gessler wciąż jest obecna w mediach, przez wielu jest okrzyknięta „królową”. Trzeba przyznać, że wie, jak zrobić wokół siebie szum! Prowadzi także restauracje. Należy jednak pamiętać, że wielkie nazwisko w jej przypadku oznacza dla gości lokalu… wysokie ceny. W końcu za markę i jakość trzeba płacić.

I tak, jak podaje WP, koszt jednej gałki lodów w warszawskiej restauracji Gessler na Starym Mieście wynosił 9 zł. Zdecydowała się jednak na obniżenie go do 7 zł. Jak mówił jeden z pracowników restauracji „Polka”, to „wewnętrzna strategia biznesowa” lokalu.

W restauracji „White Goose Bistro” w Londynie można zamówić tradycyjne polskie potrawy. Żurek z jajkiem i białą kiełbasą kosztuje tam ok. 30 zł, zaś pieczona kaczka (a właściwie połowa kaczki) – ok. 90 zł. Do tego można zamówić także pieczonego ziemniaka, którego cena to ok. 15 zł.

W cukierni Magdy Gessler, „Słodki słony”, którą prowadzi jej córka, Lara Gessler, można kupić pączki, które również kosztują swoje. Cena jednej sztuki to aż 9 zł. Mimo wszystko lokal spotkał się z dużym zainteresowaniem, a w Tłusty Czwartek ustawia się tam spora kolejka.

Najnowsza propozycja Magdy Gessler to ciasta na święta. Jak można przewidzieć, to oferta skierowana nie do każdego. 1 kg makowca w lokalu restauratorki kosztuje 110 zł, 1 kg sernika – 65 zł, zaś 0,6 kg placka drożdżowego to koszt 50 zł. Gessler proponuje także babkę drożdżową w cenie 50 zł za 0,7 kg, strudel malinowy – 50 zł za 0,6 kg, piernik świąteczny, którego koszt to 70 zł za 0,85 kg, a także rolada sezamowo-chałwowa – 65 zł za 0,8 kg.

Trzeba przyznać, że ceny są dość wygórowane. Niemniej jednak mamy pewność, że ciasta wykonywane są według procedur, które firmuje swoim nazwiskiem sama Magda Gessler, co oznacza wysoką jakość produktów.

Kupilibyście?

Przypomnij sobie o… PRZEŁOMOWY SYSTEM PŁAC. PRACOWNICY MAJĄ DOSTĘP DO WYNAGRODZENIA JESZCZE PRZED "PIERWSZYM"

Jak informował portal Życie: GWIAZDOR "HARRY'EGO POTTERA" POTWIERDZA ROMANS EMMY WATSON Z KOLEGĄ Z PLANU. KTO NIM JEST

Portal Życie pisał również o… BARBARA KURDEJ-SZATAN NIE MOŻE NARZEKAĆ NA PIENIĄDZE. JEJ ZAROBKI ZWALAJĄ Z NÓG