Kuba Wojewódzki zaczął swoją przygodę z teatrem w 2010 roku. Od tego czasu świetnie sobie radzi na teatralnych deskach. Sztuka „Zagraj to jeszcze raz, Sam” wystawiana jest przez Teatr 6. piętro i od dnia premiery jest ogromnym przebojem.

Jej fabuła opiera się na sztuce Woody'ego Allena o tym samym tytule. Sztuka amerykańskiego reżysera doczekała się rozsławionej ekranizacji z 1972 roku, w którym wystąpił sam Woody Allen.

Wojewódzki gra rolę pierwszoplanową występując jako Allan, neurotyczny krytyk filmowy, który nie radzi sobie emocjonalnie po rozstaniu z żoną Nancy. Bohater szuka pocieszenia w związkach z innymi kobietami, ale przez jego niezdarność kolejne znajomości przeradzają się w pasmo niefortunnych i bardzo komicznych zdarzeń.

Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie wspólnym zdjęciem zrobionym po ostatnim spektaklu w tym roku. Dziennikarz pozuje na nim wraz z aktorami, których również możemy oglądać w sztuce. A jest to śmietanka polskiego show biznesu. W „Zagraj to jeszcze raz, Sam” gra Małgorzata Socha, Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski oraz Anna Cieślak.

#aboutlastnight ostatni spektakl w tym roku #zagrajtojeszczerazsam @teatr6pietro ~ Jak mężczyzna jest nieszczęśliwy to szuka żony. Jak jest szczęśliwy ~ To żona go szuka... – podpisał żartobliwie zdjęcie Wojewódzki.

Dziennikarz potrafi dać nieźłe show nie tylko na deskach teatru. W ostatnim odcinku jego programu „Kuba Wojewódzki” gwiazdor TVN-u padł na kolana przed Edytą Górniak prosząc ją o wybaczenia za swoje wcześniejsze słowa. Nie zabrakło też ogromnego bukietu kwiatów oraz pocałunków w rękę. Po takich przeprosinach piosenkarka musiała wybaczyć Wojewódzkiemu wszystkie winy.

Przypomnij sobie o… DZIAŁO SIĘ W OSTATNIM ODCINKU "KUBY WOJEWÓDZKIEGO". PROWADZĄCY PADŁ PRZED EDYTĄ GÓRNIAK NA KOLANA Z KWIATAMI

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA SOCHA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z MĘŻEM. MA SIĘ CZYM POCHWALIĆ!

Portal Życie pisał również o… FINALISTKA „TOP MODEL” WYPADŁA Z DWUDZIESTEGO PIĘTRA. SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ PROKURATURA