Małgorzata Socha nie może narzekać na brak pracy. Aktorka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd na polskiej scenie. W ciągu ostatnich lat, aktorka poświęciła się wielu projektom, a co za tym idzie, podpisała tez sporo kontraktów, które opiewały na spore kwoty.

Jak podaje Piki.pl, Małgorzata Socha ma powody do radości. Jak się okazuje, aktorka skończy rok 2019 ze porą sumką na koncie.  

Oprócz roli w jednym z najbardziej lubianych seriali, które emituje telewizja Polsat – „Na Wspólnej”, Socha gra także w drugiej, równie popularnej produkcji Polsatu – „Przyjaciółkach”. Jak się okazuje, tylko za te projekty, Socha otrzymuje 300 tysięcy rocznie.

 Aktorka jest także ambasadorką kilku dużych marek. Gwiazda reklamuje torebki, biżuterię oraz meble. Reklama znanej marki biżuterii, powiększyła konto aktorki o 300 tys. złotych. Za reklamę tych ostatnich, Socha otrzymała prawie pół miliona złotych.

 Małgorzatę Sochę możemy oglądać także w kinach, niedawno do kin wszedł film, w których aktorka wciela się w rolę uwodzicielki, poszukującej bogatego męża. Na szczęście w życiu prywatnym Socha nie musi liczyć na majątek partnera, bo za zagranie w filmie otrzymała aż 200 tysięcy złotych.

Warto sobie przypomnieć... TAK MIESZKA MAŁGORZATA SOCHA. AKTORKA POKAZAŁA SWOJE LUKSUSOWE WNĘTRZA!

Portal "Życie" informował także... MAŁGORZATA SOCHA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z MĘŻEM. MA SIĘ CZYM POCHWALIĆ!

Na portalu "Życie" dowiesz się również... 27 GRUDNIA DODATKOWYM DNIEM WOLNYM DLA NIEKTÓRYCH POLAKÓW. KTO BĘDZIE MIAŁ DŁUŻSZĄ PRZERWĘ ŚWIĄTECZNĄ