Relacje pomiędzy Kubą Wojewódzki a Edytą Górniak od lat były napięte. Dziennikarz w recenzji ostatniej płyty wokalistki nie szczędził cierpkich słów w ocenie jej nowych piosenek. To wydarzenie spowodowało trwałe zerwanie relacji pomiędzy diwą a showmanem.

Edyta Górniak długo dawała się prosić, ponieważ przez 9 lat odmawiała udziału w programie Wojewódzkiego. Jednak teraz zdecydowała się wziąć udział, jak sama przyznała, również ze względu na promocję jej reality-show „My Way”.

Kuba Wojewódzki wykorzystał sytuację, aby przeprosić Edytę Górniak za swoją wcześniejszą krytykę. Uklęknął przed diwą z kwiatami i przeprosinami, a także pocałował ją w rękę.

Po pogodzeniu przyszedł czas na dalszy ciąg wywiadu, w którym dziennikarz poruszył temat nowej płyty Górniak. Wojewódzki nie poddawał się w dociekaniu, kiedy otrzymamy nowy krążek piosenkarki.

- Jesteś osobą, którą ja podziwiam, a czasami mam do ciebie dużo złości, bo masz gigantyczny kapitał w postaci talentu i przyciągania uwagi ludzi. Ile już minęło lat od wydania ostatniej płyty? (…) Ja czekam na twoją płytę. Ile lat minęło od ostatniej? Siedem, osiem? – mówił Wojewódzki.

- Minęło trochę, ale nie możesz mi zarzucić, że nie oddawałam ludziom muzyki, bo oddawałam, ale nie w formie albumu. (…) Jedno co mogę powiedzieć to to, że w przyszłym roku mija 30 lat od mojego debiutu przed kamerą, więc to jest już taki jubileusz, który zobowiązuje do tego, żeby zrobić coś naprawdę dobrego, wyrazistego – przyznała Edyta Górniak.

Kuba Wojewódzki nie odmówił sobie również odpytania diwy z jej życia prywatnego. Górniak bardzo niechętnie odpowiadała na pytania o partnera. Przyznała tylko, że jest ktoś w jej życiu i „to już trochę trwa”, ale nie chciała dać się namówić na dalsze wyznania.

Przypomnij sobie o… EDYTA GÓRNIAK PRZEŁAMUJE BARIERY PUBLICZNIE. PODJĘŁA KURS PRAWA JAZDY

Jak informował portal Życie: NOWY PROGRAM Z UDZIAŁEM EDYTY GÓRNIAK TO PRAWDZIWY HIT! PADŁ REKORD OGLĄDALNOŚCI?

Portal Życie pisał również o… PONAD 200 MIEJSCOWOŚCI JUŻ WKRÓTCE ZNIKNIE Z MAPY POLSKI. CO SIĘ Z NIMI STANIE