Edyta Górniak od wielu lat zajmuje czołowe miejsce wśród gwiazd rodzimej sceny muzycznej. Jest niezwykle utalentowaną wokalistką. Ponadto kompozytorką i autorką tekstów. Prywatnie była żoną Dariusza K., który jest ojcem jej syna, Allana.

Największe przeboje gwiazdy to bez wątpienia: „To nie ja”, „Jestem kobietą”, „To nie tak, jak myslisz” czy”Dumka na dwa serca”.

Edyta Górniak reprezentowała Polskę na Eurowizji w 1994 roku, zajęła wówczas drugie miejsce.

W tym roku Edyta Górniak obchodzi swoje 47 urodziny. Na jej koncie na Instagramie pojawił się nowy wpis. Wokalistka rozważa w nim pojęcie szczęścia i spełnienia:

- Dziś myślę, że tajemnicą szczęścia jest balans we wszystkim co robimy, Przyjaciele, wspaniałe jedzenie, niezapomniane podróże, piękna Muzyka, wspólne wzruszenia, szczery śmiech, obdarowanie kogoś Miłością – pisze Górniak na Instagramie.

- Chyba łatwiej wybaczyć upływ czasu, jeśli nie mierzy się go zegarkiem, lecz spełnionymi marzeniami, osiągnięciami, chwilami szczęścia, zaczarowania, uniesienia, wygranymi walkami, pocałunkami.. To są Nasze stemple życia, którymi powinniśmy odmierzać czas zamiast z rozedrganiem patrzeć w metrykę – dodaje wokalistka.

Edyta Górniak dziękuje również w swoim wpisie za wkład, jaki mają w jej życie i twórczość fani:

- Ponad wszystko chcę dziś podziękować Wszystkim Wam Kochani, dzięki którym moje życie jest tak szczęśliwe i spełnione. Dziękuję, że mnożycie każdą moją radość. Że każdego dnia czuję Waszą Miłość w Sercu. Jesteście nierozerwalną, przepiękną częścią mojego życia.
Z wdzięcznością.

Wpis wokalistki spotkał się z pozytywnym odbiorem jej fanów:

- Spójrz kochana, jak się zmienił nasz świat dzięki tobie. Życzę samych wspaniałości na kolejne dni – czytamy w komentarzach.

- To zaszczyt dla mnie być fanką tak wspaniałej wokalistki, a przede wszystkim cudownego człowieka – pisze kolejny internauta.

- To my dziękujemy za te wszystkie lata, co były i za te, co będą – wypowiada się kolejny z fanów wokalistki.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA MAJDAN-ROZENEK JEST W CIĄŻY? NAJNOWSZE ZDJĘCIA MÓWIĄ BARDZO WIELE

Jak informował portal Życie: TEN DOKUMENT TRZEBA WYPEŁNIĆ PO ZAKUPIE AUTA! BEZ NIEGO URZĄD NAKŁADA KARY, NAWET 45 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Portal Życie pisał również o… KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI! „KWOTY WYŻSZE NAWET O KILKASET PROCENT”