Małgorzata Rozenek-Majdan ma już dwójkę synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że miała problemy z zajściem w ciążę drogą naturalną, dlatego z ówczesnym mężem skorzystali z procedury in vitro.

Rozenek-Majdan korzystając ze swoją rozpoznawalności głośno mówi o problemie z jakim często mierzą się pary chcące skorzystać z in vitro. Celebrytka wielokrotnie przekonywała, że jest to bardzo potrzebny zabieg i państwo powinno wspierać pary zmuszone z niego skorzystać.

Żona Radosława Majdana głośno mówiła o tym, że razem z mężem chcą powiększyć rodzinę i starają się o wspólne dziecko. Również tym razem celebrytka poddawała się zabiegom in vitro.

Czyżby udało jej się zajść w ciążę? Ostatnie zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan sugerują, że może się spodziewać dziecka.

Celebrytka wzięła udział w charytatywnej imprezie "Każda koszula pomaga" organizowanej przez Omenę Mensah i Macieja Zienia. Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się w świetnym zestawie. „Perfekcyjna pani domu” wystąpiła w monochromatycznej stylizacji, na którą składała się czarna koszula, elegancka mini-spódniczka, wysokie kozaki oraz ozdobna torebka.

Uwagę zwracała jej mocno dopasowana spódnica, w której było widać nieco zaokrąglony brzuch. Do tego na zdjęciach fotoreporterów widać, jak celebrytka gładzi się po brzuchu i często go dotyka. Odruch głaskania brzucha jest często charakterystyczny dla brzemiennych kobiet.

Zapewne już wkrótce dowiemy się, czy Małgorzata Rozenek-Majdan rzeczywiście spodziewa się dziecka, czy może po prostu założyła na siebie zbyt ciasną spódnicę.

Przypomnij sobie o: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN JEST FANKĄ HERBAT. UCZY SWOICH OBSERWATORÓW, JAK PRAWIDŁOWO JĄ PRZYRZĄDZAĆ

Jak informował portal Życie: PRAWDA O JOLANCIE KWAŚNIEWSKIEJ WYCHODZI PO LATACH! "WYGLĄDASZ JAK CHORE WIEJSKIE DZIECKO"

Portal Życie pisał również o… MAŁGOSIA ROZENEK POCHWALIŁA SIĘ DOMEM. CO ZA LUKSUS!