Jolanta Kwaśniewska od lat jest wzorem do naśladowania dla wielu Polek. Zawsze nienagannie wystylizowana, ze perfekcyjnym makijażem i fryzurą. Jej program „Lekcja stylu” był absolutnym przebojem.

Również Aleksandra Kwaśniewska jest znana szerokiej publiczności. Chociaż córka byłego prezydenta pojawia się w mediach sporadycznie, to nadal korzysta z rozpoznawalności po krótkim „romansie” z telewizją, kiedy wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”.

Media chętnie interesują się zmianami w życiu Kwaśniewskiej i jej publikacjami w mediach społecznościowych. Swoim ostatnim wpisem na Instagramie wywołała niemałą burzę.

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła opowiedzieć w żartobliwym tonie historię z przeszłości. Kwaśniewska opisała, jak kilka lat temu wybrała się do znanego warszawskiego fryzjera, który bardzo mocno skrócił jej włosy.

Fryzjer miał być z fryzury bardzo zadowolony, ale nie panie Kwaśniewskie. Kiedy Aleksandra wróciła do domu Jolanta uraczyła ją dość nieoczekiwanym komentarzem.

- Wyglądasz jak wiejskie dziecko chore na tyfus, które matka obcięła tępymi nożycami – skitowała fryzurę córki Jolanta Kwaśniewska.

To porównanie było co najmniej nieoczekiwane i kontrowersyjne dla wielu osób obserwujących profil Kwaśniewskiej. Niektórzy komentujący, często z racji swojego wiejskiego pochodzenia, w komentarzach wyrażali najwyższe oburzenie.

„Żałosne. Co bardziej Cię śmieszy autorko tego żałosnego tekstu - dziecko ze wsi czy tyfus??”, „Myślałam ze Pani Jolanta ma jednak trochę więcej klasy. „Wiejskie dziecko”...naprawdę? Ja byłam takim „wiejskim dzieckiem” i nigdy nie odstawałam od tych „miejskich dzieci” – komentowali obserwujący.

Aleksandra Kwaśniewska chciała rzucić lekkim żartem, a wyszła jej z tego internetowa afera.

Portal "Życie" informuje również o... NIESZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE WYJAZDU INTEGRACYJNEGO. UCZESTNIK NIE WRÓCIŁ JUŻ DO DOMU

Przypominamy o... MAGDALENA RÓŻCZKA SKRZĘTNIE UKRYWA CIĄŻOWY BRZUCH? TAK WYGLĄDAŁA NA OSTATNIM SPOTKANIU PRASOWYM

Na łamach portalu "Życie" możesz się dowiedzieć... ILE KOSZTOWAŁ PORÓD JOANNY KRUPY? TO CAŁKIEM SPORA SUMA!