Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje o tym, że Magdalena Różczka jest w trzeciej ciąży.

Przypomnijmy, że aktorka ma już dwójkę dzieci – córeczkę Wandę z poprzednim partnerem, Michałem Marcem, z którym rozstała się w 2012 roku, oraz Helenkę, której tatą jest Jan Holoubek.

Magdalena Różczka chroni prywatność swoich dzieci, dlatego rzadko pokazuje je w mediach.

Najprawdopodobniej jest w trzeciej ciąży. Choć nie skomentowała tych doniesień, słowa jej teściowej były wystarczającym potwierdzeniem.

- Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw (ojciec Jana Holoubka - przyp. red.) też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł – mówiła Magdalena Zawadzka w wywiadzie dla „Życia na gorąco”.

Gustaw Zawadzki, teść Magdaleny Różczki, zmarł ponad 10 lat temu.

Teściowa 41-letniej gwiazdy nie ujawniła płci dziecka.

- Niech to będzie niespodzianka – skomentowała krótko.

Aktorka grała główną rolę w filmie „1800 gramów”. Na wtorkowym spotkaniu prasowym pokazała się ubrana w luźny płaszcz.

Film, w którym gra Magdalena Różczka, to opowieść o małej dziewczynce, którą zostawiła matka, zaś Ewa, w którą wcieliła się aktorka, zrobi dla niej wszystko.

Pod płaszczem, który zakrywał całą sylwetkę aktorki, miała luźną, bufiastą bluzkę. Jeśli Różczka naprawdę jest w ciąży, udało jej się to świetnie zamaskować.

Aktorka jest nieformalną rzeczniczką Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Pomaga dzieciom, które straciły rodziców lub zostały porzucone. Wielokrotnie podkreśla, że bardzo istotne jest, by wspierać Interwencyjne Ośrodki Preadopcyjne, których przedstawiciele zajmują się niemowlakami pozbawionymi opieki.

Przypomnij sobie o… ŚWIETNA PROMOCJA W PRZEBOJOWEJ APLIKACJI! ZAŁOŻYSZ KONTO ZA DARMO I JESZCZE DOSTANIESZ PIENIĘŻNY BONUS!

Jak informował portal Życie: BABY-BOOM WŚRÓD POLSKICH GWIAZD! KOLEJNA AKTORKA JEST W CIĄŻY!

Portal Życie pisał również o… WŚRÓD POLSKICH PIŁKARZY TRWA PRAWDZIWY "BABY BOOM". BYŁY MĄŻ ANI PRZYBYLSKIEJ PO RAZ KOLEJNY ZOSTANIE TATĄ