Temat ciąży Magdy Różczki zrobił się bardzo popularny w mediach. Gwiazda wraz ze swoim partnerem spodziewają się dziecka! Informacja została potwierdzona przez… przyszłą babcię!

Babyboom rozkręca się coraz bardziej. Już wkrótce Joanna Krupa urodzi swoje pierwsze dziecko. Joanna Moro oczekuje narodzin trzeciego maleństwa, a dziś do tego grona dołączyła się kolejna gwiazda.

Jak informuje plejada.pl Magdalena Różczka jest w ciąży. Informacja została potwierdzona przez przyszłą babcię – Magdalenę Zawadzką.

– „Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł” – mówi Zawadzka.

Warto wspomnieć, że Magdalena Różczka ma już dwoje dzieci. Córkę Wandę urodziła będąc jeszcze w związku małżeńskim z Michałem Marcem. Drugą córkę – Helenkę, ma z obecnym partnerem. Para bardzo rzadko pojawia się na imprezach publicznych, a o swoim życiu prywatnym prawie nie mówią.

Z Janem Holoubkiem aktorka jest związana od 2014 roku. Jan jest synem Magdy Zawadzkiej i Gustawa Holoubka.

Magda Różczka jest aktorką. Znana jest z roli w serialu „Lekarze”. Mogliśmy zobaczyć ją w takich jednostkach medialnych jak: „Klan”, „Lokatorzy”, „Samo życie”, „Oficer”, „Czas honoru”. Dziś jest aktorką dubbingową.

Pisaliśmy także o życiu innej gwiazdy: AKTORKA DZIELI SIĘ SWOIMI PRZEŻYCIAMI. NIE SPOSÓB SIĘ NIE WZRUSZYĆ

Zobacz, kto wkrótce zostanie mamą: KRUPA PRZYZNAJE: „CÓRECZKA ZABIERA MI URODĘ”. TYLKO SPÓJRZCIE NA TE ZDJĘCIA!

Jana Slinkina