Chociaż aplikacja działa na naszym rynku od marca ubiegłego roku, to wydaje się, jakby była obecna od lat, ponieważ tak wielu użytkowników przyciągnęła. Jak informuje Business Insider, każdego miesiąca zakładanych jest kolejnych 50 tysięcy kont.

Revolut to prosta i tania alternatywa dla klasycznych banków. Aplikacja udostępnia 29 subkont, na których możemy trzymać pieniądze w różnych walutach. Wymiana środków jest dużo tańsza niż wymiana waluty w kantorze tradycyjnym czy internetowym.

Karta Revolut przydaje się szczególnie na wakacjach czy w trakcie jakichkolwiek wyjazdów zagranicznych. Można wiele oszczędzić na wymianie waluty, ponieważ Revolut oferuje bardzo dobry kurs.

Dodatkowym plusem jest łatwość założenia konta. Nie musimy podpisywać żadnych skomplikowanych umów. Nie doświadczą nasz też ukryte koszty. Aby założyć konto trzeba wejść na stronę internetową firmy. Tam podajemy nasz numer telefonu, na który otrzymujemy link do pobrania aplikacji.

W trakcie rejestracji będziemy poproszeni o zweryfikowanie naszej tożsamości na podstawie dowodu osobistego bądź paszportu. Następnie możemy zamówić kartę. W tym celu musimy doładować konto kwotą 20 złotych, które natychmiast możemy wykorzystać na nasze cele. Karta po kilku dniach przyjdzie na nasz adres.

Teraz Revolut oferuje dobrą promocję dla nowych członków. Można zamówić kartę z darmową dostawą i kontem, które będzie automatycznie doładowane kwotą 20 złotych.

Wielu z nas tego nie wie, ale klasyczne banki często bezprawnie trzymają nasze pieniądze! BANK PRZETRZYMUJE TWOJE PIENIĄDZE, A TY MOŻESZ NAWET O TYM NIE WIEDZIEĆ! MOŻE TEŻ ODZYSKASZ NIEMAŁĄ SUMKĘ?

Warto skorzystać z oszczędności, które oferuje Revolut, wobec czekających nas podwyżek: JUŻ WKRÓTCE SAMORZĄDY PODNIOSĄ OBOWIĄZKOWE OPŁATY! KAŻDE GOSPODARSTWO DOMOWE JE ODCZUJE!

Na Owsiaka zawsze można liczyć! WIELKI GEST JURKA OWSIAKA. OFERUJE DUŻE WSPARCIE DLA POTRZEBUJĄCYCH!