Joanna Krupa została mamą. To z pewnością jedna z najważniejszych informacji polskiego show-biznesu w ostatnich dniach. Gwiazda tuż po porodzie pochwaliła się zdjęciami córeczki. Wszystkich zastanawia jednak to, ile kosztował gwiazdę pobyt w lususowej klinice.

Nie od dziś wiadomo, że gwiazda "Top Model" wraz z mężem Douglasem Nunesem marzyła o potomku. Kilka dni temu, marzenie to udało się ziścić. Na świat przyszła ich córeczka Asha Leigh. Od tego czasu, na profilu społecznościowym gwiazdy systematycznie pojawiają się zdjęcia maluszka.

Wielu internautów zastanawia się nad tym, jaką klinikę wybrała Joasia i ile zapłaciła za opiekę medyczną podczas narodzin pierwszego dziecka. Mianowicie, gwiazda postawiła na klinikę Cedars-Sinai w Los Angeles, w której jednodniowy pobyt kosztuje nawet do 5 tys. dolarów.

Ten szpital zapewnia przyszłym mamom doskonałe warunki. Każda pacjentka ma do dyspozycji apartament z łazienką, wyposażoną m.in. w wanną z hydromasażem. Na miejscu pracują także fryzjerzy i makijażyści. Wszystko po to, aby zapewnić, jak największy komfort rodzącym.

Nic dziwnego, że wiele gwiazd decyduje się właśnie na ten szpital. Warto dodać, że oprócz Joanny Krupy, w tej klinice rodziły także: Madonna, Victoria Becham czy Kim Kardashian.

Dowiedz się więcej o życiu Joanny Krupy, czytając ten artykuł: JOANNA KRUPA URODZIŁA CÓRKĘ! ZNAMY IMIĘ DZIECKA! [ZDJĘCIA]

Pozostając przy temacie dzieci, zobacz także, co słychać u rodziny zmarłej Anny Przybylskiej: RODZINNY WYPAD BIENIUKÓW. JAK ZMIENIŁY SIĘ DZIECI ANI PRZYBYLSKIEJ?

Weronika Wojciechowska