Edyta Górniak jest jedną z najbardziej znanych i najdłużej przebywających w blasku fleszy gwiazd. Od jakiegoś czasu w telewizji emitowany jest program „My Way”, w którym gwiazda uczy się jazdy samochodem, a wszystko rejestrują kamery.

Instruktor jazdy postanowił zabrać Edytę Górniak na tor szkoleniowy dla profesjonalnych kierowców. Wszystko po to, by potrafiła zapanować nad samochodem w trudnych warunkach atmosferycznych. Wokalistce nie udało się tego opanować.

Gdy instruktor pokazywał jej manewr na mokrym podłożu, Edyta tak bardzo się wystraszyła i straciła wiarę w siebie, że rozpłakała się.

- Ja się tego nie nauczę, bo to co innego trzymać sobie kierownicę, jechać sobie prosto, a co innego, niż jest sytuacja takiego zagrożenia.(...) Muszę wyjść na powietrze. Jak się tego nie nauczę, to nie mogę być kierowcą. W końcu mamy cztery pory roku – mówiła.

Dodała, że do tej pory nie czuła się bezpieczna przy rodzinie czy partnerach. Mówiła, że jedyne wyjątki to były manager, Wiktor Kubiak, oraz jeden z byłych wybranków, jednak nie powiedziała, o kim mowa.

Górniak przećwiczyła trudny manewr i udało jej się go wykonać. Instruktor dał jej w nagrodę pyzy.

Podczas symulacji dachowania samochodu zaczęła rozmyślać o zakończonym już małżeństwie z Dariuszem K.

- Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że byłam okradziona przez byłego męża, ale nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero, jak zebrałam wszystkie dokumenty dzień przed ślubem, to zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę – powiedziała poruszona.

Była nawet u wróżki, która odradzała jej ślub z Dariuszem. Edyta przyznała, że sama zapłaciła za wesele. Na sam koniec programu Edyta Górniak opowiedziała o tym, że każda jej miłość była jak dachowanie samochodem.

Przypomnij sobie o… NAUKOWCY ODKRYLI NOWĄ CHOROBĘ! MILIONY OSÓB POWINNY SIĘ PRZEBADAĆ

Jak informował portal Życie: KULTOWY TELETURNIEJ WRACA NA ANTENĘ PO DŁUGICH LATACH NIEOBECNOŚCI! KTO BĘDZIE PROWADZĄCYM

Portal Życie pisał również o… JULIA WIENIAWA ODCHODZI! ZDRADZIŁA SWOJE PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ