Julii Wieniawy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktorka zaczynała od roli w serialu „Rodzinka.pl” u boku Adama Zdrójkowskiego, teraz z kolei obecna jest już niemal wszędzie – w filmach, serialach, reklamach, na ściankach, a nawet w muzyce. Pojawiła się także jako gwiazda promująca badania cytologiczne.

Trzeba przyznać, że aktorka mocno pracuje na swoje nazwisko.

Wieniawa ma dopiero 20 lat. Swoimi osiągnięciami zachwyca wszystkich, odniosła ogromny sukces. O tym, jak bardzo jest lubiana, świadczy choćby fakt, że udało jej się zebrać już ponad 1 milion fanów na Instagramowym profilu, na którym dzieli się swoimi zdjęciami i przeżyciami.

Julia Wieniawa, jak każdy z nas, miewa problemy – ostatnio jej powodem do zmartwień mogło być choćby rozstanie ze starszym partnerem, Aleksandrem Baronem.

Aktorka z pewnością potrzebuje więcej czasu dla siebie, gdyż obecnie ma go naprawdę niewiele. Jest bardzo zapracowana, by osiągnąć cel.

„Jestem teraz w Kinotece na premierze bajki, którą dubbinguję, a tam naprzeciwko jestem w trakcie planu zdjęciowego. Dzisiaj jest ostatni dzień zdjęciowy serialu „Zawsze warto”. Jak skończę wszystkie wywiady, to wracam na plan i kończę scenę, więc mam naprawdę szalony dzień. A jeszcze wieczorem bankiet…” – opowiadała w rozmowie z Jastrząb Post.

Julia ma w planach zrobienie międzynarodowej kariery (wciąż szlifuje język angielski), jednak to jeszcze nie ten moment.

Gwiazda potrzebuje chwili wytchnienia i wygląda na to, że już niedługo będzie miała ku temu okazję.

„Jadę w listopadzie na Bali na 2,5 albo 3 tygodnie. Na jogę” – zdradziła. Oznacza to, że nie będzie można spotkać jej na żadnej branżowej imprezie co najmniej do grudnia, a być może przedłuży „urlop” i powróci pełna energii w 2020 roku.

Jedno jest pewne – Julia Wieniawa mimo swojego młodego wieku odnosi spektakularne sukcesy i za swoją ciężką pracę powinna udać się na zasłużony wypoczynek.

Życzymy miłych wakacji!

Przypomnij sobie o… BANK ROZDAJE KLIENTOM PO 1000 ZŁ! WYSTARCZY... ZAMKNĄĆ SWOJE KONTO

Jak informował portal Życie: TOMASZ KAMMEL ZWOLNIONY Z TVP! ZASTĄPI GO 19-LATEK

Portal Życie pisał również o… MISTRZOWIE Z POPRZEDNICH EDYCJI ZATAŃCZĄ W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"! KOGO ZOBACZYMY NA PARKIECIE