TVP zdecydowanie zmienia swoją strategię. W programach stacji nie zobaczymy już popularnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych. Spółka zrezygnowała już z Michała Olszańskiego, Barbary Kurdej-Szatan i Moniki Zamachowskiej.

Teraz do tego grona dołączył również Tomasz Kammel. Mężczyzna stracił stanowisko prowadzącego najnowszej edycji Dance, Dance, Dance.

W programie ma zostać zastąpiony przez znacznie młodszego Adama Zdrójkowskiego. 19-letni mężczyzna zadebiutował niedawno w innym programie rozrywkowym – The Voice of Poland. Komentował w nim Bitwy.

Zdrójkowski szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Teraz najprawdopodobniej poprowadzi również najnowszą edycję show Dance, Dance, Dance. Będzie mu towarzyszyć Marcelina Zawadzka, modelka i laureatka konkursu Miss Polonia 2011.

Pudelek publikuje wypowiedź swojego informatora na ten temat:

Duet Zawadzka – Zdrójkowski w The Voice of Poland nie jest przypadkowy. Produkcja widzi w nich potencjał na parę prowadzących Dance, Dance, Dance. Oboje byli uczestnikami pierwszej edycji, więc z uczestników drugiej mogliby wydobyć o wiele więcej emocji. Dodatkowym atutem jest młodzieńcza radość i spontaniczność oraz ogromna sympatia widzów.

Zwolnieni prezenterzy od lat współpracowali z polską telewizją. Nowa polityka TVP sprawia, że stacja coraz częściej sięga wybiera jednak młodszych prowadzących. Znani dziennikarze są zatem sukcesywnie wymieniani są na „młodsze modele”.

Zwolnieni prezenterzy nie ukrywają, że mają żal do telewizji. W rozmowie z Wirtualne Media Michał Olszański wyznaje:

Nie ma mnie już w grafiku. Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie.

Zobacz także... TOMASZ KAMMEL WSPIERA LGBT NA INSTAGRAMIE. “NO TO JUŻ WIADOMO, KTO KOLEJNY WYLECI Z TVP!” – SKOMENTOWAŁA BARBARA KURDEJ-SZATAN

O tym warto przeczytać.. EWA DRZYZGA SZCZERZE WYZNAJE! MA POWAŻNE KŁOPOTY ZE ZDROWIEM

Portal "Życie" informuje również... TOMASZ KAMMEL WRZUCIŁ DO SIECI SŁODKIE ZDJĘCIE. JEST NA NIM JEGO TAJEMNICZA DZIEWCZYNA!