„Rozmowy w toku” przez wiele lat emitowane były na antenie TVN-u. W programie poruszane było szerokie spektrum problemów, związanych zarówno ze społeczeństwem, zdrowiem, przestępczością czy rodzicielstwem.

Twarzą programu była Ewa Drzyzga, która prowadziła rozmowy z osobami zaproszonymi do programu. Dziennikarka okazywała wiele empatii rozmawiając z gośćmi „Rozmów w toku”. Widać było, że niejednokrotnie bardzo emocjonalnie reagowała na wyznania bohaterów show.

Jak się okazuje kilka lat prowadzenia programu tego typu odbiło się negatywnie na zdrowiu Ewy Drzyzgi. Dziennikarka zaczęła cierpieć na potworne bóle kręgosłupa, które zmusiły ją do zmiany pracy i zaprzestania prowadzenia „Rozmów w toku”.

- To wszystko ze stresu (...) Jednym ludziom on się odkłada w narządach wewnętrznych, dostają wrzodów żołądka. A u mnie w mięśniach. Wszystko się spina i boli mnie kręgosłup – zwierzyła się Ewa Drzyzga.

- Jedna z rehabilitantek mi to uświadomiła: „Pani za dużo na siebie bierze”. Pytam, jak za dużo, pracuję, zajmuję się dziećmi, jak każdy. Tyle że jej nie chodziło o to, że zasuwam za dużo godzin. Tylko że biorę na siebie zbyt wiele ludzkich emocji –wyznała dziennikarka.

Mówi się też, że poświęcenie Ewy Drzyzgi dla pracy doprowadziło do rozpadu jej pierwszego małżeństwa. Potem dziennikarka związała się z Marcinem Borowskim. Para po ślubie doczekała się dwójki synów. W tym czasie Drzyzga prowadziła jeszcze „Rozmowy w toku”.

Dziennikarka jak zawsze poświęcała bardzo dużo czasu na przygotowanie się do pracy, co negatywnie wpływało na jej nowo założoną rodzinę.

- Wtedy Marcin tak naprawdę był sam. Nawet gdy byliśmy w domu, ja ślęczałam przy komputerze. I nie chodzi o godziny, które poświęcałam pracy, ale o zaangażowanie w nią – przyznała Ewa Drzyzga.

Portal Życie pisał również o… MARZENA ROGALSKA I EWA DRZYZGA JUŻ SIĘ NIE PRZYJAŹNIĄ. KOLEJNE „ROZSTANIE” W SHOW-BIZNESIE

Przypomnij sobie o… KOLEJNA EKRANIZACJA KOMIKSU TRAFI NA EKRANY. "SWAMP THING" ZBIERA ZARÓWNO POZYTYWNE, JAK I NEGATYWNE RECENZJE

Jak informował portal Życie: GWIAZDA NARAZIŁA SIĘ SWOIM FANOM! JEJ PROFIL ZALAŁA FALA NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY