Marieta Żukowska jest znana telewidzom z takich produkcji, jak m.in. „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość” „Ciacho” czy „Botoks”. Aktorka ma na swoim koncie liczne nagrody, w tym nominację do Orłów oraz Złotych Kaczek.

Żukowska inspiruje wiele kobiet. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 213 tys. osób. Aktorka zamieszcza tam zarówno zdjęcia z planów filmowych, jak również uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego.

Niedawno na instagramowym profilu Mariety Żukowskiej zawrzało. Gwiazda wrzuciła bowiem zdjęcie, które wywołało ogromne kontrowersje wśród jej fanów.

Właściwie nie tyle chodzi tu o zdjęcie, co o sam podpis do niego… Zamieszczony na fotografii cytat brzmi:

Jestem zagrożonym gatunkiem kobiet: mam własne paznokcie, włosy, brwi, rzęsy, usta i cycki.

Pod postem Mariety Żukowskiej rozgorzała burzliwa dyskusja. Część kobiet poczuła się dotknięta tymi gorzkimi słowami.

Marieta Żukowska spotkała się z falą krytyki. Aktorce zarzucano m.in., że uważa panie „poprawiające” swój wygląd za gorsze:

Mega słaby przekaz tego postu. Na pewno nie miły. Wymarły gatunek to kobiety nieoceniające innych kobiet przez pryzmat wyglądu. Myślalam, że Pani Marieta to bardziej inteligentna osoba.

Aktorka szybko ustosunkowała się do nieprzychylnych komentarzy. Wrzuciła na Instagrama kolejny post, wyjaśniający jej stanowisko w dyskusji:

Moje kochane dziewczyny ......mój ostatni post wywołał tyle komentarzy ,że postanowiłam Wam na niego odpowiedzieć . Uważam ,że każda kobieta jest piękna i niepowtarzalna , niezależnie od wszystkiego......czy jest większa czy mniejsza ........czy wyższa czy niższa ......czy ma rzęsy doczepione czy ich nie ma czy ma itp .... i niech sobie robi co chce !!!! Chciałabym Was tylko zachęcić do takiego myślenia ,że każda inność jest warta wszystkiego ,na każdą „niedoskonałość” można popatrzeć z czułością i uśmiechnąć się do siebie .... ale jeśli coś innego ma Wam poprawić humor to też ok ,bo przecież ....Szczęśliwe jesteśmy najpiękniejsze !!!!wczesniejszy post to po prostu żart z naszych czasów nic więcej

View this post on Instagram

Moje kochane dziewczyny ......mój ostatni post wywołał tyle komentarzy ,że postanowiłam Wam na niego odpowiedzieć . Uważam ,że każda kobieta jest piękna i niepowtarzalna , niezależnie od wszystkiego......czy jest większa czy mniejsza ........czy wyższa czy niższa ......czy ma rzęsy doczepione czy ich nie ma czy ma itp .... i niech sobie robi co chce !!!! Chciałabym Was tylko zachęcić do takiego myślenia ,że każda inność jest warta wszystkiego ,na każdą „niedoskonałość” można popatrzeć z czułością i uśmiechnąć się do siebie .... ale jeśli coś innego ma Wam poprawić humor to też ok ,bo przecież ....Szczęśliwe jesteśmy najpiękniejsze !!!!wczesniejszy post to po prostu żart z naszych czasów nic więcej #lucky#freedom#luz#plisluzluzluz

A post shared by marietazukowska (@marietazukowska) on

Portal "Życie" pisał również o... NIEOCZEKIWANY ZWROT AKCJI W POPULARNYM SERIALU! CZY ONI SIĘ ROZSTANĄ?

Warto sobie przypomnieć... JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Przeczytaj na łamach portalu "Życie"... NIESAMOWITE WYZNANIE KINGI RUSIN O PRACY W "DDTVN"