Jesienne wieczory to idealny czas na dobry film. I choć, każdego dnia telewizja oferuje sporo rozrywki, miłośnicy dobrego kina szukają wciągających i niebanalnych produkcji.

Wiele z nich zapewnia Netflix oraz HBO. To tam można znależć ambitne filmy i seriale w gwiazdorskiej obsadzie. O tym, jakie nowości czekają na kinomaniaków pisaliśmy m.in. tutaj.

Teraz przyszła jednak pora na serial "Swamp Thing" Gary'ego Daubermana oraz Marka Verheidena, w którym główną rolę gra Crystal Reed. Kobieta wciela się w postać Abby Arcane, która po latach wraca do rodzinnego domu, gdzie zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Z kolei w tytułowego bohatera wcielają się dwaj aktorzy: Andy Bean oraz Derek Mears. Główny bohater "Potwora z bagien", Alec Holland już w pierwszym odcinku przechodzi zaskakującą przemianę. Mianowicie, jego ciało obrasta pnączami, a on tym samym zyskuje kontrolę nad otaczającą go przyrodą.

Abby Arcane po powrocie do domu nawiązuje kontakt z Hollandem. Ich relacja zamienia się w romans, jednak pewnego dnia Andy ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Kobieta odkrywa też, że miejscowe bagna opanowały tajemnicze siły.

Po czasie okazuje się jednak, że zaginięcie Hollanda jest z nimi nieodłącznie związane. W efekcie czego, Abby postanawia pomóc Andy'emu. Droga, którą wibierze okaże się bardzo wyboista. Kobieta będzie musiała zmierzyć się z lokalnym biznesmenem- Avery’m Sunderlandem.

Oprócz, glównego wątku ekranizacja porusza także inne historie. Przedstawia np. koleżankę Abby-dziennikarkę, która wpada na trop przestępstw Sunderlanda.

Serial, jak na horror przystało, utrzymany jest w mrocznym klimacie. Na ekranie dostrzec będzie można m.in. duchy. Zapewne to sprawi, że podczas tego seansu na pewno nie będzie nudno.

Przypominamy o: ZNAMY DATĘ PREMIERY JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH SERIALI W ROKU!

Portal "Życie" informował też o: POWSTAJE NOWY SERIAL Z MACIEJEM STUHREM W ROLI GŁÓWNEJ. POWTÓRZY SUKCES „BELFRA”?

Pisaliśmy także o: POŻEGNALIŚMY MARIE LAFORÊT. KIM BYŁA TA PIĘKNA I CHARYZMATYCZNA FRANCUZKA?