Na serial „Wiedźmin” czeka wielu fanów. Od jakiegoś czasu wiadomo było, że produkcja ukaże się jeszcze w tym roku. Podano prawdopodobną datę premiery.

Serial „Wiedźmin” będzie dostępny na Netflixie jeszcze w tym roku. Pojawiały się pogłoski, że będzie to 17 grudnia – tę informację dodał sam Netflix na swoim oficjalnym holenderskim profilu, jednak niedługo później usunięto post.

W ten weekend podczas imprezy MCM Comic-Con w Londynie na panelu poświęconemu „Wiedźminowi” znalazła się informacja, która może ucieszyć fanów przygód Geralta.

„Podziel się swoimi wrażeniami na Instagramie bądź Twiterze, używając tagu #TheWitcherLondon w celu wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są podwójne bilety na premierę Wiedźmina 16 grudnia” – brzmiał komunikat.

Wiadomo, że główną rolę w serialu zagra Henry Cavill, potwierdzono też udział pozostałych członków obsady serialu.

Z podanych na Comic-Conie informacji możemy wnioskować, że premiera będzie 16 grudnia 2019 roku w Londynie. Bardzo możliwe, że serial doczeka się jeszcze co najmniej jednej uroczystej premiery w tym samym tygodniu – wszak Netflix udostępnia swoje produkcje w różne dni tygodnia.

Oficjalne informacje zapewne poznamy w najbliższym czasie.

Już 31 października będziemy mogli obejrzeć zwiastun serialu – zostanie zaprezentowany na włoskiej imprezie Lucca Comic-Con.

Oto świetny pomysł na zabawę z dzieckiem! MOŻE MAŁE ,,MINI PLAYBACK SHOW”? ZOBACZ, JAK POMYSŁOWY TATA SPĘDZA CZAS ZE SWOJĄ CÓRKĄ!

To niezwykłe zdarzenie miało miejsce w USA! „WYSZŁA PRZED DOM I ZANIEMÓWIŁA” – NIETYPOWE ZDARZENIE W USA

Martyna Piotrowska