Coraz częściej docierają informacje o zwolnieniach pracowników TVP. Niestety dotyczą one również popularnych prezenterów i dziennikarzy. Na ich miejsce zatrudniane są najczęściej młode osoby. Wg pracowników stacji działania mają na celu dostosowanie do odbiorcy, a ten jest coraz młodszy. Tym razem media obiegła informacja, że na celowniku jest Tomasz Kammel.

Dużym zaskoczeniem w ostatnich dniach było zwolnienie Moniki Zamachowskiej. Nie tylko zresztą dla widzów, dla samej dziennikarki również. Wcześniej TVP zwolniło Barbarę Kurdej-Szatan oraz Tomasza Olszańskiego.

O planach zakończenia współpracy z Tomaszem Kammelem dowiadujemy się od portalu Plejada. Podobnie jak zwolnieni wcześniej dziennikarze, Kammel otwarcie mówi o swoich poglądach. Może to być głównym powodem, dla którego dziennikarz staje się „niewygodnym” pracownikiem.

– Tomek na pewno nie poprowadzi Sylwestra w TVP, rozważa się także wykreślenie go z grafiku „Pytania na śniadanie”. Gdyby nie to, że nagrano już „The Voice Senior”, pewnie już teraz podzieliłby los Moniki – czytamy w Plejadzie.

Redakcja Plejady, chcąc wyjaśnić krążące na temat zwolnienia Kammela plotki, skontaktowała się z biurem prasowym TVP. Otrzymała jedynie informację, że „konferencja sylwestrowa odbędzie się na początku grudnia”.

O planach TVP nie jest też poinformowana menadżerka Tomasza Kammela. Całą sytuację skomentowała mówiąc:

– Przyznam, że zaskoczyło mnie to pytanie. Od lipca wiadomo, że Tomek poprowadzi Sylwestra. Skontaktuję się z nim w tej sprawie.

Sprawdź czy kupiłeś ten produkt. Może być niebezpieczny: W JEDNYM Z BULIONÓW SPRZEDAWANYCH W SKLEPACH WYKRYTO SZKŁO! GIS WYCOFUJE PRODUKT ZE SPRZEDAŻY

Zobacz co przyciąga turystów do Czarnobyla: STREFA WYKLUCZENIA PRZYCIĄGA TURYSTÓW. W TYM ROKU POBILI REKORD

Dominika Koba