Julia Wieniawa jest aktualnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Media zabiegają o wywiady z młodą aktorką, producenci filmów, reklam i seriali zapraszają ją do swoich nowych dzieł.

Wieniawa na początku kariery dała się poznać jako dziewczyna Antka Królikowskiego. Ich związek był dość medialny, byli razem nawet w programie „The Story Of My Life”, w którym pokazuje się znane pary i to, jak będą wyglądać za wiele lat.

Ich związek nie przetrwał próby czasu. Julia odeszła od Antka. Aktor nie ma szczęścia – niedawno został wujkiem, a matką dziecka Jana Królikowskiego jest… jego inna była dziewczyna.

Julia związała się następnie z Baronem, członkiem Afromental. Aleksander Milwiw-Baron, bo tak brzmi jego pełne nazwisko, zawodowo zajmuje się muzyką.

Związek 20-latki z 35-letnim, doświadczonym mężczyzną budził spore emocje, a każdy ruch pary był bacznie obserwowany przez media oraz fanów.

Okazało się jednak, że to nie było to. Należy jednak zaznaczyć, że oboje skorzystali zawodowo na tym związku – zaczęli znajdować się na pierwszych stronach gazet.

Obecnie, by podgrzewać temat, para utrzymuje podobno przyjacielskie, ciepłe relacje.

Tym razem Julia z lekką złośliwością skomentowała strój, który wybrał Baron do sobotniego odcinka „The Voice Of Poland” – programu, w którym jest jurorem.

„Fajna kamizelka” – napisała przekornie, dodając emotikony.

Alek nie wdawał się w dyskusje – odpisał krótko, dodając emotkę buziaka.

Julia Wieniawa od momentu rozstania z Baronem nie była w żadnym związku. Pozostaje pytanie – czy para ponownie ma się ku sobie, czy jest to tylko podsycanie plotek na potrzeby marketingu?

Stylizacja Barona rzeczywiście wyglądała dość osobliwie – zobaczcie sami. Niektórzy internauci sugerowali, że przegrał zakład, wskutek czego musiał pokazać się tak w programie.

Przypomnij sobie o… AGNIESZKA KACZOROWSKA-PELA NA SPACER Z MĘŻEM WYBRAŁA PŁASZCZ, KTÓRY JEST HITEM SEZONU

Jak informował portal Życie: STARE ZDJĘCIA ŚLUBNE CELEBRYTÓW. TAK WYGLĄDALI PRZED LATY

Portal Życie pisał również o… ZMYSŁOWE ZDJĘCIE KINGI RUSIN POJAWIŁO SIĘ W SIECI! DZIENNIKARKA ODSŁONIŁA PRAWIE WSZYSTKO