Agnieszka Kaczorowska jest aktywną zawodowo młodą mamą. Gwiazda nie tylko prowadzi własną szkołę tańca, ale także angażuje się w liczne projekty telewizyjne. Jeszcze niedawno, przed urodzeniem dziecka, tancerkę można było oglądać w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

W obecnym sezonie rozrywkowego show Polsatu, Kaczorowska nie wystąpiła, jednak, mimo narodzin pierwszego dziecka, nie zrezygnowała z tańca. Ponadto, prowadzi kanał na YouTube, w którym to odpowiada na pytania nurtujące wszystkie mamy.

Dodatkowo, aktorka jest także bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 300 tys. osób, a każdy wpis jest szeroko komentowany przez internautów.

Agnieszka Kaczorowska-Pela dzieli się z fanami zarówno życiem zawodowym, jak i prywatnym. Aktorka publikuje mnóstwo zdjęć z mężem i córeczką Emilką.

Internauci mogą także poznać styl gwiazdy. Kaczorowska regularnie prezentuje zdjęcia swoich stylizacji, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy modowe. Fani w komentarzach również zwracają uwagę na świetny gust gwiazdy.

Pod każdą opublikowaną fotografią pojawia się mnóstwo pytań odnośnie tego, gdzie można znaleźć podobne ubrania i skąd aktorka czerpie inspirację.

Ostatnio na profilu Agnieszki pojawiło się zdjęcie z rodzinnego spaceru. Fani od razu zauważyli przykuwający wzrok modny płaszcz tancerki.

Nie ma się, co dziwić w końcu wełniany, czarny płaszcz, z dużymi klapami, który miała na sobie gwiazda to prawdziwy hit sezonu. Całą stylizację dopełniła swetrem w tym samym kolorze, dodatkowo ozdobionym srebrną nitką.

Do tego aktorka dobrała duże, okrągłe okulary, które stanowiły doskonałe uzupełnienie stylizacji.

Przypominamy też: AGNIESZKA KACZOROWSKA CZARUJE WYGLĄDEM. TAKA FORMA TUŻ PO CIĄŻY!

Portal "Życie" pisał też o: DOMINIKA TAJNER O NOWEJ PARTNERCE MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO. REAKCJA GWIAZDY NIECO... ZASKAKUJE

Informowaliśmy także o: EMMA WATSON JEST W ZWIĄZKU! KTO JEST TYM SZCZĘŚCIARZEM