Kinga Rusin po raz kolejny udowadnia, że wiek nie ma tak naprawdę dużego znaczenia. Jeśli ktoś dobrze czuje się z samym sobą, to może wyglądać doskonale na każdym etapie życia.

Prowadząca „Dzień dobry TVN” znana jest z tego, że dba o swoją sylwetkę i zdrowe odżywianie. Kinga Rusin ma 48 lat, jednak nie jest dużą przesadą stwierdzenie, że prezentuje się niczym nastolatka.

Kinga Rusin jest też przykładem gwiazdy, która z wiekiem prezentuje się coraz lepiej. Dziennikarka jeszcze kilka lat temu wygrywała plebiscyty na najgorzej ubraną osobowość medialną w Polsce. Rusin znana była z kiczowatych, mało stylowych strojów i nietrafionego makijażu. Dopiero zatrudnienie stylistki zmieniło jej podejście do mody.

Teraz Kinga Rusin zachwyca swoimi stylizacjami, w których wygląda młodzieńczo i dziewczęco. Również bez ubrania dziennikarka prezentuje się doskonale.

Na ostatnim zdjęciu wrzuconym przez nią na Instagram pozuje praktycznie nago. Chociaż fotografia wiele odsłania, nadal jest wysmakowana, a Rusin nie epatuje przesadnie swoim ciałem.

Opublikowane przez dziennikarkę zdjęcie pochodzi ze specjalnej sesji do eko wydania magazynu Viva. Rusin opublikowała razem z nim gorące podziękowania dla swoich fanów za oddane na nią głosy.

- Ale suuuper!!! Jestem w szoku, że tyle osób oddało już na mnie głosy w plebiscycie Róże Gali @magazyngala, „za konsekwentne szerzenie ekoświadomości”!!! To miłe widzieć teraz, że dostrzegacie i doceniacie moje starania – opisała zdjęcie Kina Rusin.

View this post on Instagram

Ale suuuper!!! Jestem w szoku, że tyle osób oddało już na mnie głosy w plebiscycie Róże Gali @magazyngala, „za konsekwentne szerzenie ekoświadomości” 💚💚💚!!! To miłe☺️ widzieć teraz, że dostrzegacie i doceniacie moje starania. Nie jest najważniejsze kto wygra, ale oczywiście fajnie jest wygrywać. Będzie mi bardzo miło jeśli w tych ostatnich godzinach (do poniedziałku czyli do jutra do 24:00) oddacie jeszcze na mnie głos. Zasady głosowania znajdziecie na stronie www.rozegali.gala.pl (aktywny link w moim bio). Można głosować internetowo (link w moim bio) bądź przez sms. DZIĘKUJĘ🙏🏻💚😘!!! Ps. Zdjęcie pochodzi z eko wydania @viva_magazyn ! i jest autorstwa @aldona❤️

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Przypomnij sobie o... NIESAMOWITE WYZNANIE KINGI RUSIN O PRACY W "DDTVN"

Portal Życie pisał również o… KIEDY PRZYJDZIE NA ŚWIAT RODZEŃSTWO KLARY LEWANDOWSKIEJ? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE PORÓD JEST DOKŁADNIE ZAPLANOWANY

Portal "Życie" pisał również o... POLSKA GWIAZDA ZDRADZA JAK BYŁO NA GALI MTV EMA. CZY OBYŁO SIĘ BEZ WPADEK?