„Taniec z Gwiazdami” jest niezwykle popularnym programem. Obecnie trwa kolejna edycja Polsatowskiej wersji show. W piątek na ekranach telewizorów będziemy mogli obejrzeć już półfinał tego sezonu.

Osoby, które zmierzą się w półfinale „Tańca z Gwiazdami”, to Damian Kordas, Barbara Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka wraz z tancerzami. Każde z nich będzie miało okazję pokazać dwa tańce.

Do wygrania w programie jest Kryształowa Kula oraz nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych. Zawalczą o nią Damian Kordas z Janją Lesar, Barbara Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke, a także Sandra Kubicka z Wojciechem Jeschke.

By zaintrygować publiczność, ekipa programu zdecydowała, że jednym z tańców, który pokażą gwiazdy w piątkowym odcinku, będzie ten, który jak do tej pory wyszedł im najgorzej. To spore wyzwanie dla uczestników.

To nie koniec niespodzianek. By uczynić show bardziej interesującym, zapowiedziano występ znanego artysty. Gwiazdą wieczoru w półfinale dziesiątego sezonu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie Michał Bajor.

Michał Bajor wykona piosenki „Quando, quando, quando”, a także „Jak ten śnieg pada”.

Dodatkowo na parkiecie pojawią się uczestnicy poprzednich sezonów programu – Dawid Kwiatkowski, Elżbieta Romanowska oraz Robert Wabich.

Kolejną niespodzianką będzie występ jednego z jurorów. Iwona Pavlović zaprezentuje swój taniec na parkiecie. Jej partnerem będzie Rafał Maserak.

Półfinał programu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” odbędzie się już w piątek, 15 listopada, o godz. 20:05 na antenie Polsatu.

Też nie możecie się go doczekać?

Przypomnij sobie o… PRAWDA O JOLANCIE KWAŚNIEWSKIEJ WYCHODZI PO LATACH! "WYGLĄDASZ JAK CHORE WIEJSKIE DZIECKO"

Jak informował portal Życie: SEWERYN Z PROGRAMU " ROLNIK SZUKA ŻONY" W SZCZERYM WYWIADZIE. "CHCIAŁBYM STWORZYĆ PRAWDZIWY DOM. MARZY MI SIĘ SZCZĘŚLIWA, DUŻA, KOCHAJĄCA SIĘ RODZINA"

Portal Życie pisał również o… UCZESTNICZKA PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" SZYKUJE SIĘ DO ŚLUBU! KOBIETA ZDRADZIŁA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE UROCZYSTOŚCI