„Taniec z Gwiazdami” jest bardzo popularnym programem już od lat. Najpierw emitowano go na antenie TVN, następnie zaś Polsat zdecydował się na wykupienie praw.

Choć „Taniec z Gwiazdami” potrafi zaskoczyć widzów różnymi sytuacjami oraz decyzjami, tej nie sposób było w jakikolwiek sposób przewidzieć.

Okazało się, że jeden z tancerzy nie będzie mógł uczestniczyć w programie – musiał zrezygnować ze względu na problemy zdrowotne.

Tym uczestnikiem jest Adam Adamonis. Jego udział w „Tańcu z Gwiazdami” został wykluczony przez kontuzję nogi. Kontuzji nabawił się jeszcze przed szóstym odcinkiem, wtedy kulał i nie wziął udziału w show – zasiadał jedynie na widowni, a z Sandrą Kubicką tańczył Wojciech Jeschke.

W siódmym odcinku programu zatańczył, jednak przed ósmym, następnym – okazało się to już niemożliwe.

Adam Adamonis zdecydował o odejściu z programu ze względu na swoje zdrowie. W czwartek wieczorem zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym dziękuje wszystkim, którym zawdzięczał dotychczasowe sukcesy w tanecznym show.  

- Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć – mówił Adam Adamonis.

- Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki – ujawnił

„Jest dobrze przygotowana by powalczyć o pierwsze miejsce. Ma wielki talent sceniczny i nie tylko” – skomentował były uczestnik w Instagramowym wpisie.

Najbliższy odcinek będzie już ósmym epizodem w tej edycji – to ćwierćfinał.

Czy Sandra Kubicka ma już nowego tanecznego partnera? Wszystko wyjaśni się już w kolejnym odcinku show, 8 listopada o 20:05 na antenie telewizyjnego Polsatu.

View this post on Instagram

Przychodzi taki moment kiedy trzeba podjąć trudną decyzję. Kontuzja powróciła i zmuszony zostałem zrezygnować z udziału @tanieczgwiazdami. To była super przygoda i możliwość pokazania się w zupełnie innej roli. Jestem bardzo dumny że udało się zajść tak daleko. I uruchomić w mojej partnerce jeszcze większą miłość do tańca. @sandrakubicka walczy dalej o kryształową kulę. Będę trzymał mocno kciuki za nią. Jest dobrze przygotowana by powalczyć o pierwsze miejsce. Ma wielki talent sceniczny i nie tylko. Dziękuję firmie @rochstar.tv za wspaniałą współpracę i wsparcie a telewizji @polsatofficial za możliwość pokazania się z zupełnie innej strony. 😊 #life #dowhatyoulove #passion #dance #actors #tv #stage #atm

A post shared by Adam Adamonis (@adamadamonis) on

Przypomnij sobie o… ŚWIETNA PROMOCJA W PRZEBOJOWEJ APLIKACJI! ZAŁOŻYSZ KONTO ZA DARMO I JESZCZE DOSTANIESZ PIENIĘŻNY BONUS!

Jak informował portal Życie: JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Portal Życie pisał również o… TĘ DZIENNIKARKĘ ZNAJĄ WSZYSCY, ALE NIE KAŻDY WIE, JAK ZACZYNAŁA SWOJĄ PRZYGODĘ W TELEWIZJI. TA INFORMACJA MOŻE NIEKTÓRYCH ZDZIWIĆ