Paulina Sykut – Jeżyna to znana dziennikarka i prezenterka Polsatu. Dziś wszyscy kojarzą to nazwisko z prognozą pogody lub prowadzeniem ogólnopolskich imprez. Nie każdy jednak wie, że przygoda telewizyjna Pauliny rozpoczęła się od programu muzycznego.

Gwiazda pojawiła się w mediach w 2003 roku. Wtedy to po raz pierwszy można było ją zobaczyć w programie „Idol”.  Jak się okazuje, Paulina  Sykut – Jeżyna od zawsze chciała występować w telewizji. Jednak nie jako prezenterka, a piosenkarka.

Dziennikarka kariery muzycznej nie zrobiła, ale z mediów nie zniknęła. Mimo, że jej przygoda w „Idolu” dość szybko się skończyła, jej talent i swobodę występowania w mediach wkrótce dostrzeżono. Po zakończeniu nagrań, Paulina otrzymała propozycję prowadzenia programu „Muzyczne listy” na TV4.

Później jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Początkowo występująca głównie w roli pogodynki, zaczęła otrzymywać coraz więcej zawodowych propozycji. Prawdziwym przełomem był dla dziennikarki program „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, który prowadziła.

Dziś, gwiazda znana jest przede wszystkim z reality show  „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym, również pełni rolę prowadzącej. Oprócz tego, Sykut- Jeżyna prowadzi wiele innych koncertów, imprez charytatywnych oraz noworocznych eventów.

I choć, od czasu, kiedy Paulina Sykut- Jeżyna śpiewała w „idolu” minęło już trochę lat. Dziennikarka z roku na rok wygląda coraz piękniej! Sprawdźcie sami!

Chcesz wiedzieć więcej z życia gwiazd? Przeczytaj: APOLONIUSZ TAJNER Z ŻONĄ I DZIECKIEM W TELEWIZJI! PARA OPOWIEDZIAŁA M.IN. O RÓŻNICY WIEKU

Zajrzyj do tego artykułu i poznaj sposób na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem: MOŻE MAŁE ,,MINI PLAYBACK SHOW”? ZOBACZ, JAK POMYSŁOWY TATA SPĘDZA CZAS ZE SWOJĄ CÓRKĄ!

Weronika Wojciechowska