Apoloniusz Tajner wraz z żoną i dzieckiem pojawili się w programie „Dzień dobry TVN”. Małżonkowie opowiedzieli o tym, jak radzą sobie z krytyką, jaka ich spotyka na co dzień. 

Apoloniusz Tajner to znany działacz sportowy i trener. Od 2006 roku pełniący funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

Ostatnio jednak, w mediach zrobiło się głośno, nie za sprawą sportowych działaniach Tajnera, a o jego związku z 29-letnią Izabelą Podolec. Co więcej, para niedawno się pobrała oraz doczekała się syna.

Takie wiadomości wywołały w sieci burzę. Internauci krytykowali związek 65-latka z dużo młodszą kobietą. Ponadto, samej krytyki doświadczała Izabela. Mało tego, mimo upływu czasu, para wciąż słyszy wiele negatywnych komentarzy.

W studio „DDTVN” świeżo upieczeni rodzice opowiedzieli o tym, jak wygląda ich życie i jak radzą sobie z hejtem. Rozmowa rozpoczęła się od komplementów Izabeli na temat męża.

„Mój mąż kompletnie się w tym odnalazł, widać, że jest doświadczonym ojcem, odczuwam to. Nie wyobrażam sobie, żebym miała być sama w tym czasie zaraz po porodzie. Albo to przychodzi z wiekiem, albo się muszę tego nauczyć.”

Później para zdecydowała się na szczere wyznanie. Oboje świadomi różnicy wieku, jaka ich dzieli, przyznali, że nie przejmują się krytyką.”Hejt nas dotyczy, ale nie dotyka. Jakbym się miała tym przejmować, groziłaby mi depresja. Dziecko mamy po 8 latach związku, więc już trochę inaczej teraz na to patrzą” – wyznała Izabela.

Ponadto, Apoloniusz Tajner dodał, że stara się nie zwracać uwagi na nieprzychylne komentarze. „Ja tego nie zauważam, jestem skupiony na innych rzeczach”- dodał.

W polskim show-biznesie rodzi się co raz więcej dzieci! Zobacz kolejnego szczęśliwego tatę: ZNANY PIŁKARZ POKAZAŁ ZDJĘCIE SYNA! CAŁY TATA!

U nas dowiesz się więcej o życiu innych gwiazd: KONIEC MIŁOŚCI GWIAZD TVN! PARA ROZSTAŁA SIĘ PO 8 LATACH MAŁŻEŃSTWA

Weronika Wojciechowska